WRT1200AC - Router LINKSYS - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis WRT1200AC LINKSYS in PDF-formaat.
Gebruikersvragen over WRT1200AC LINKSYS
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
GEBRUIKSAANWIJZING WRT1200AC LINKSYS
Kasutamistemperatuur
Hoidmistemperatuur
Tönniiskus
5 Waar kan ik meer hulp vinden?
5Uw router installeren
LINKSYS SMART WI-FI GEBRUIKEN
6 Verbinding makemet Linksys Smart Wi-Fi
6 Ruterinstellingen wijzigien
PROBLEMEN OPLOSSEN
10 De installment van uw router is Niet gelukt
11 Melding:Uw internetkabel is nicht aangesloten
11 Melding: Geen toegang tot uw router
SPECIFICATIONS
13 Linksys WRT1200AC
Productverzicht
WRT1200AC
Vooranzicht
STATUSLAMPJES VOORPANEEL
Internet
2.4 GHz
(Wit) Het lampje voor Draadloos brandt continue wit waanse een ofmeer clients zich verzonden met het 2,4GHz-network. Als het lampje wit knippert, verzendt of ontvangt de router geveens via het 2,4GHz-network.
5GHz
(Wit) Het lampje voor Draadloos brandt continue wit wanner een ofeer clients+zijn verbonden met het 5GHz-network. Als het lampje wit knippert, verzendt of ontvangt de router geveens via het 5GHz-network.
eSATA
USB1
Primair statuslampie USB 2
Secundair statuslampje USB 2
ETHERNET1t/m4(primair)
Productverzicht
ETHERNET 1 t/m 4 (secundair)
ver bindingsssnelheid van 1000 Mbps.
Achteraanzicht
Verstelbare externe antennes
Opmerking:
U berekt het beste resultaat door de antennes aan de zijkant in verticale richting te zaten.
Wi-Fi Protected Setup-knop
Ethernet-poorten
Opmerking:
Voor het beste resultaat sluit u CAT5e-kabels (of hoger) aan op de Ethernet-poorten.
Internetpoort
USB 3.0-poort
Sluit een USB-of eSATA-schijf aan om deze te delen op uw netwerk of internet.
USB 2.0/eSATA-combopoort
Resetknop
Voedingsaansluting
Sluit de meegeleverde wisselstrcomadapter aan op dele poort.
Aan/uit-knop
Druk op deze knop om de router in te schakelen.
Avoid Overheating
Wandbevestiging
De voeten van de routerঃ aan voorzien van opengen voor wandmontage. Zo kunt u zelf eenvoudig de juiste stand bepalen. De afstand tussen de opengen is 104 mm aan de korte rijde en 210 mm aan de lange rijde. Er waar twee schroeven nodig om de router te bevestigen.
Aanbevolen bevestigingsmaterialen
6-7 mm 1,5-2 mm
nm
3mm
Montage-instructies
Sjabloon voor wandmontage (korte zijde)
Print deze pagina op 100%.
Knip langs de stippellijn en houd de sjabloon gegen de muur voor de juiste afstand tussen de gaten.
Sjabloon voor wandmontage (lange zijde)
Print deze pagina op 100%
Knip lungs de stippellijn en houd de sjabloon gegen de muur voor de juiste afstand tussen de gaten.
De router installeren
WAAR KANIK MEER HULPVINDEN?
UW ROUTER INSTALLEREN
Uwrouter installeren:
- Indien u al gebruik maakt van een router, verbreek dan eerst de verbinding hiermee.
- Sluit de antennes aan en schakel de neue router in.
Installingen van uw router beheren:
- De naam en het wachtwoord van uw router wijzigen
Gastroegang instellen
Ouderlijk toezicht configureren
Apparaten met uw network verbinden - De slelheid van uw internetverbinding testen
Linksys Smart Wi-Fi gebruiken
- Gaaar linksyssmartwif.com of myrouter.local (als u niet online bent) via een webbrowser.
2 Voar hat e-mailadres en wachtwoord in dat u erder heegt opgegeven en klik op Aanmelden.
ROUTERINSTELLINGEN WIJZIGEN
Klik boven in het scherm op Help voor extra hulp bij een menu.
2 Klik in het menu links op een optie.
Ouderlijktoezicht-Hiermee kunt u websites blokkeren en internettoegangstijden instellen.
Snelheidstest - Hiermee kunt u de snelheid van de internetverbinding van uw network testen.
Problemen oplossen
DE INSTALLATIE VAN UW ROUTER IS NIET GELUKT
Als de installatione van Linksys Smart Wi-Fi niet is voltooid:
Uw router kan er anders uitzien
MELDING "YOUR INTERNET CABLE IS NOT PLUGGED IN" (UW INTERNETKABEL IS NIET AANGESLOTEN)
Achteraanzicht van router
Achteraanzicht van kabelmodem
Achteranzicht van ADSL-modem
5 Als uw computer erder met een USB-kabel op uw modem was aangesloten, ontkoppel dan de USB-kabel.
Installer der router opniew.
MELDING: GEENTOEGANGTOTUWROUTER
Het problem oplossen op Windows-computers:
- Klik met uw rechtemuisknop op het pictogram voor draadloze netwerken in de statusbalk.
Het pictogram kan verschillen per Windows-versie.
| Disable Status Repair |
| View Available Wireless Networks |
| Change Windows Firewall settings |
| Open Network Connections |
U moet nu toegang kunnen krijgen tot de router.
Het probleem oplossen op Mac-computers:
4 Typ het wachtwoord van uw draadloze netwerk in het veld Wachtwoord in. Klik op OK.
Waar kan ikmeerhulpvinden?
- Linksys Smart Wi-Fi (linksysmartwifi.com; klik op "Help" boven in het scherm)
Beschrijving Dual-Band AC-rotmer met Gigabit en 2xUSB
Modelnummer WRT1200AC
Snelheid switchpoort 10/100/1000 Mbps (Gigabit-Ethernet)
Draadloze frequenie 2,4 GHz en 5 GHz
Aantal antennes 2 verstelbare externe antennes
Poorten Voeding, 1 x USB 3.0, 1 x combo USB 2.0/eSATA, Internet, Ethernet (1-4), RP-SMA (2)
Knoppen Reset, Wi-Fi Protected Setup, aan/uit
UPnP Ondersteund
Beveiligingsfuncties WEP, WPA, WPA2, RADIUS
Bveiligingssteutel Tot 128-bits versleuteling
Onderstaunde FAT,NTFS en HFS+
bestandssystemen voor opslag
Milieu
Afmetingen 246 x 194 x 52 mm zonder antennes
Gewicht van de eenheid 290z.833g
Voeding 12V,2,5A
Certificeringen FCC,IC,CE,Wi-Fi a/b/g/n/ac,Windows 7, Windows8,DLNA
Bedrijfstemperatuur 0 tot 40^
Opslagtemperatuur -20 tot 60 °C
Bedrijfsvuchtigheid 10 tot 80% relativieve vuchtigheid, nicht-condense-rend
Opslagvichtigheid 5 tot 90%, net-condenserend