WRT1200AC - Router LINKSYS - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen WRT1200AC LINKSYS PDF formátumban.
Felhasználói kérdések a következőről WRT1200AC LINKSYS
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ WRT1200AC LINKSYS
5 Hol talalok tovabbi segitseget
5 Az utvallasztoteleptese
ALINKSYS SMART WI-FI HASZNÁLATA
6 A Linksys Smart Wi-Fi osszekapcsolasa
6 Az utyaliasztó beallitasainak megvaltoztatasa
HIBAELHÁRITÁS
10 Az utvalasztote telepitese nem sikerult
11. Az internetkabel nincs csat akoztatya" uzenet
11. Az utvalaszto nom erheto el' uzenet
MUSZAKI ADATOK
13 Linksys WRT1200AC
Termek-osszefoglalo
WRT1200AC
Elörnézet
ELOLAPIJELZOFENYEK
Internet
2,4 GHz
(fehér) A verzetek nélkūl LED polyamatos fehér fénnyel vilgīt, ha egy vagy tòbb kiliens capcsolédik a 2,4 GHz-es halózathoz. Ha a LED fehér an villog, az utválasztó eppen adatod kuld vagy fogad a 2,4 GHz-es halózaton.
5GHz
(fehér) A vizetek nélkūl LED folyamatos fehé fénnyel vilgīt, ha egy vagy tòbb kiliens capcsolédik a 5GHz-ese hǎlózathoz. Ha a LED fehéren villog, az utváiasztó éppen adatod kuld vázgy fagad a 5 GHz-ese hǎlózaton.
eSATA
USB1
Elsodleges USB2
Másodlagos USB2
ETHERNET1-4 (Elsodleges)
Termek-osszefoglalo
ETHERNET1-4(Masodlagos)
#
Hatuñézet
Beaithato kulso antennak
Megegyzés:
Wi-Fi védett telepités gombja
Ethernet-portok
Megjegyzes:
A legjobb tellesitmeny erdekeken hasznaljon CAT5e vagy jobb kabeleket az Ethernet portokhoz.
Internet-port
Megjegyzes:
A legjobb teljesmtemy erdekeken hasznaljon CAT5e vagy jobb kabeleket az Ethernet portokhoz.
USB 3.0 port
Csatlakoztasson egy USB vagy eSATA meghajtó, és ossza azt meg a halzaton vagy az interneten.
USB 2.0/eSATA kombinält port
Reset gomb
Tapegység csatlakozó
Csatlakoztassa a mellekelt AC tapegyseget.
Fokapcsoló
Nyomja meg az utvaliasztobekapcsolasahoz.
Avoid Overheating
Falraszereltehelyezes
Az utvaslaszt o mindegyik labanak az aljan rogztifonyllas van, a rugalmassag biztositasara az utvaslaszt foalra szerelase soran. A nyllasok kozotti tavoisag a 104 mm a rovidebb es 210 mm a hosszabb oldalon. Az utvaslaszt rogztifesehz két csavar szukseges.
Javasolt rogzitoelemek
6-7 mm 1,5-2 mm
3mm
A Linksys nem vallal feleloseget a nem biztonsagus rogztoelemek okozta karo-sodasokert.
Rogzités
- Helyezzen egy-egy csavart mindkét lyukbaugy, hogy 4 mm-re lóngjion ka fejuk.
- Helyeze eI ugy az utvalasztot, hogy a rogztonyllasai egy magassagba keruljenek a két csavarral.
Fali szerelösablon (rovid oldal)
Nyomtassa ki 100% -os mérétben ezt az aldalt.
Vágja ki a pontvonal mentén, majd helyezze a falra, hogyBiztositsa a lyukak ponto távolsagát.
Fali szerelösablon (hosszú oldal)
Nyomtassa ki 100%-os meretben ezt az oldalt.
Vagja ki a pontvonal menten, majd helyezea a faira, hogyBiztositsa a lyukak pontos tavolsagat.
Az utvaliasztó beallftasa
HOL TALÁLOK TOVÁBBI SEGİTSEGET
Az utválasztó telepítese:
- Ha egy korabbi utvalaszto t cserel, bontsa annak kapcsolatait.
- Csatlakoztassa az antennakat es a tapegysogeaz utvalasztohz.
- Inditsa uja a modemet
Az utvaliasztó beallitasainak kezelése:
Az utvalaszto nevnek es jelszavanak megvaltoztatasa
Vendeg hozzaferes beallitasa
- Szulóf felügyelet beállítasa
- Eszkózok csatlakoztatása a halózathoz
- Internetkapcsolat sebességének teszteilése
Megegyzes:
A Linksys Smart Wi-Fi hasznalata
CSATLAKOZÁS A LINKSYS SMART WI-FI SZOLGÁLTATÁSHOZ
A Linksys Smart Wi-Fi megnyitasa:
- Irja be a korabban beallitott e-mail cimot es jelszavat, majd kattintson a Bejelentkezes gombra.
- A bal oldali menüben kattintson agy opcióra.
Sebessegteszt - Tesztelhato vela a halozat internetkapcsolatanak sebessge.
Csatiakoztathotosag - Alapvet & es halado halióziti beaillfátosok megvaltozatása.
Hibaelhárítas
AZ UTVÁLASZTÓ TELEPIÉSE NEM SIKERÜLT
Ha a Linksys Smart Wi-Fi nem fejezte be a beaillfátst:
Az utvalaszto kinzete ettol etherhet
Hibaelhárítas
AZ INTERNETKÁBEL NINCS CSATLAKOZTATVA ÜZENET
Ha megijelenik, Az internetkabel nincs csatlakoztata' uzenet az utvaliasztó telepitése kozben:
Az utvalaszto hatalnezete
A kabelmodem hatuinézete
ADSL-modem hátulnézete
- Ha a szamitógep korábban USB-kabelen kapcsolódt a modemhz, akkor húzza ki az USB-kábelt.
Teleptse uja az utvalesztot.
AZ UTVALASZTO NEM ERHETO EL" UZENET
A problema megoldasa Windows operaciós rendszert hasznaló szamítogepeken:
| Disable Status Repair |
| View Available Wireless Networks |
| Change Windows Firewall settings |
| Open Network Connections |
Hibaelhárítás
Most mar el kell ernie az utvalasztot.
A problema megoldása Mac operaciós rendszert hasznaló szamítogepeken:
- Kattintson a Linksys E-Series utvaliaszt vozetek nelkuli halozatanak neve (a peldan Bronze Eagle).
- Irfa be a vezetek nelkuli halzat jelszavat a Jelszo mezbe. Kattintson az OK gombra.
Hol talákol további segítseget
- Linksys Smart Wi-Fi (linksysmartwifi.com; kattintson a Sugó gombra a képernyó felső részén)
Muszaki adatok
LINKSYS WRT1200AC
Modell neve Linksys Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router
Leirás Kétésavos AC utválasztó Gigabites 2 db USB csatlakozkkal
WRT1200AC
Kapcsolasi port sebessége 10/100/1000 Mb/s (Gigabit Ethernet)
Gombok Reset (alaphelyzet), Wi-Fi védett telepités, Fókapcsoló
Elapjelzofenyek Tappellatas,INTERNET,2,4GHz,5GHz,USB1, USB2,Ethernet(1-4),Wi-FiProtected Setup
UPnP Támogatott
Biztonsagi fungciok WEP, WPA, WPA2, RADIUS
Biztonsagi kulcs hossza Akar 128 bites titkositas
Fajlrendszer tamcgatas FAT32,NTFS es HSF+
Beepités adatok
Mérétak d'ek nélkul
Keszulek tomege
Tapellatas
Tanustvanyok
Uzemiham.
Tarlasi hom.
Uzemi paratartalom nelkul
Tarlasi paratartalom
246 x 194 x 52 mm (9,68" x 7,64" x 2,05") antenn
833g
12V,2.5A
FCC,IC,CE,Wi-Fi a/b/g/n/ac,Windows7,Windows 8,DLNA
0 es 40oC kozott
-20és60Ckozott
10és 80% kozottirelatv pararatalom, lecsapodas
5és 90% kozott (iecaspóda nélkūl)