LINKSYS WRT1200AC - Router
WRT1200AC - Router LINKSYS - Bezplatný návod na obsluhu
Nájdite návod k zariadeniu zdarma WRT1200AC LINKSYS vo formáte PDF.
📄 512 strán Slovenčina SK Stiahnuť 💬 Otázka AI
Notice LINKSYS WRT1200AC - page 403
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Otázky používateľov k WRT1200AC LINKSYS
0 otázka o tomto zariadení. Odpovedzte na tie, ktoré poznáte, alebo položte vlastnú.
Položte novú otázku o tomto zariadení
E-mail zostáva súkromný: slúži iba na to, aby vás informoval, ak niekto odpovie na vašu otázku.
Zatiaľ žiadne otázky. Buďte prvý, kto sa opýta.
NÁVOD NA OBSLUHU WRT1200AC LINKSYS
10 Neuspeşné nastavenie smerováča
11 Hlasenie Internetov kabel nie je pripojeny
11 Hlaseenie Nie je mozny pristup k smerovaču
TECHNICKÉ UDAJE
13 Linksys WRT1200AC
Opis vyrobku
LINKSYS WRT1200AC - Opis vyrobku - 1
WRT1200AC
Pohlad spredu
LINKSYS WRT1200AC - Opis vyrobku - 2
INDIKÁTORY NA PREDNOM PANELI
0
Internet
2,4GHz
(biela) indicátor bezdróteovje siete svieti bielou, ak su k sieti v pásme 2,4 GHz priopojene nejaké{kii clientske zariaidenia. Ak teno indikátor blika bielou, smerovač odosiile alebo prijima databrostrédnictv o siete v pásme 2,4 GHz.
5GHz
(biela) indikator bezdrotovje siete svieti bielou, ak su k sieti v pase 5 GHz priopojene nejaké clientske zariaidenia. Akt teno indikator blká bielou, smerova odosiela alebo priljna data prostrdnictvom siete v pase 5 GHz.
eSATA
USB1
Primáry indikátor USB 2
Sekundáry indicator USB 2
Primárne indikátory siete ETHERNET1-4
Opis vyrobku
Sekundárne indicátory ETHERNET 1-4
6
LINKSYS WRT1200AC - 6 - 1
Podhlad zozadu
Najlepí ykon rozhrani siete ethernet dosiahnete's káblami triedy CAT5e alebo vyšë.
Rozhranie Internet
Poznámka:
Najlepsi vkon rozhrani siete ethernet dosiahnete s kablami triedy CAT5e alebo yssj.
Rozhranie USB 3.0
UmozhupepripojifzdiefajednotkuUSBaleboeSATAv sietialeboceinternet.
Kombinovane rozhranie USB 2.0/eSATA
Tlacidlo Reset
Konektor napajania
Do tohto konektora zapojte napajc adapter, ktorj ye suicastou tohto zariadenia.
Hlavny vypinač
Tymto tiaclidom sa zapina smerovač.
Avoid Overheating
Oporucane pomocky na montaz
LINKSYS WRT1200AC - Oporucane pomocky na montaz - 1
6-7mm1,5
LINKSYS WRT1200AC - Oporucane pomocky na montaz - 2
Poznámka:
Pokyny na montáž
  3. Do každej diery zaskrutkujte skrutku tak, aby jej hlavička trčala 4 mm.
  4. Priložte smerovac k stene tak, aby bolit ovvory v nozičkach zarovnané s obomskrutkami.
Sablona monta na stenu (kratsou stranou)
Vytlactu tuto stranku v mierke 100%.
Vystrihnite po preruovanej ciare, umiestnite na stenu a presne vvv'tajte diery.
LINKSYS WRT1200AC - Sablona monta na stenu (kratsou stranou) - 1
Montáz na stenu
V spodnej ccasti noziciek smerova csa na ochadzaj ovtry umoznjuice flexibilnu monta smerova cna stenu.Vzdiaienost medzi otvormi na katsej strane je 104 mm; vzdialenost medzi otvormi na dihsej strane je 210 mm. Na monta smerova su potrebne dve skrutky.
LINKSYS WRT1200AC - Montáz na stenu - 1
Sablona monta ne na stenu (dlhssou stranou)
Vypla tuto stranku v mierke 100%.
Vystrihnipe po prerušovanej Čiare, umilestrite na stenu a presne vyvřtajte diery.
Nastavenie smerovača
ZISKANIE POMOCI
INSTALÁCIA SMEROVÁÇA
Postup instalacie smerovača:
  1. Ked'vymieñate jestvujúci smerovač, vypnite ho.
  2. Pripojte anteny a zapnite smerovač.
  3. Vypnite a zapnite modem
  6. Otvorte webovy prehliadača dokonstige nestavenie podla zobrazenychPokynov. Ak
    s Pokyny naozrabia v webovom prehladiči, do panela s adresou napiste
    linkyssmartwi.com.
Správa nastavení smerováča:
Zmena názvu a hesla smerovaca
- Nastavenie pristupu hosti
Konfiguración rodičovskoj kontroly
Pripojenie zariadenik sieti
- Test rychlosto pripojania k internetu
Používanie služby Linksys Smart Wi-Fi
PRIPOJENIE K SLUZBE LINKSYS SMART WI-FI
Otvorenie služby Linksys Smart Wi-Fi:
  1. Z weboveho prehliadaČa navstivte linksysmartwifi.com alebo myrouter.local (ak nie ste online).
LINKSYS WRT1200AC - Otvorenie služby Linksys Smart Wi-Fi: - 1
ZMENA NASTAVENI SMEROVACA
Dalsiu pomoc v lubovolom menu ziskate kilkutim na Help (Pomoc) v hornej Časti displeja.
  2. Kliknite na moznost'v menu v'avo.
LINKSYS WRT1200AC - Poznámka: - 1
LINKSYS WRT1200AC - Poznámka: - 2
LINKSYS WRT1200AC - Poznámka: - 3
LINKSYS WRT1200AC - Poznámka: - 4
LINKSYS WRT1200AC - Poznámka: - 5
  1. Kliknite na nazov bezdrótovej siete smerovača Linksys E-Series (v tomto priode BronzeEagle).
  2. Do pola Heslo napfste heslo bezdrtovej siete. Kliknite na OK.
LINKSYS WRT1200AC - Poznámka: - 6
Zfskanie pomoci
Technické udaje
LINKSYS WRT1200AC
Internet Explorer 8 alebo vyy8f, Firefox 4 alebo
Google Chrome 10 alebo vysla Safari 4
Fyzické udaje
Rozmery
9.68" x 7.64" x 2.05" bez anten
(246x194x52mm)
Hmotnost zariadenia
29oz (833g)
Napájanie
12V,2.5A
Certifikación
5 až 90%,nekondenzujúca