WRT1200AC - Maršrutizatorius LINKSYS - Nemokama naudojimo instrukcija
Raskite įrenginio instrukciją nemokamai WRT1200AC LINKSYS PDF formatu.
Naudotojų klausimai apie WRT1200AC LINKSYS
0 klausimas apie šį prietaisą. Atsakykite į tas, kurias žinote, arba užduokite savo.
Užduokite naują klausimą apie šį prietaisą
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA WRT1200AC LINKSYS
5 Kur pateikiama daugiau pagalbos
5 Kaip sumontuoti marstrutizatoriu
WRT1200AC
Vaizdas i's priekio
PRIEKINIO SKYDELIO INDIKATORIAI
(1)
Internetas
2.4 GHz
(Baltas) Kai vienas ar daigiau klientu prisijunge prie 2,4 GHz tinklo, belaidzio ryso sviessos diodas viecia baltai. Sviesos didui mirkntsbaltai, marsrutizatorius siunica braa gauna duomenis per 2,4 GHz tinklo.
5GHz
(Baltas) Kai vienas ar daigiau kientu prisjunge prie 5GHz tinklo, beladzio ryso sviessos diodas sviecia baltai. Sviesos diudii mirkint baltai, marsrutizatorius siunica arba gauna duomenis per 5 GHz tinkla.
eSATA
USB1
USB2 pagrindinis
USB2 antrinis
ETERNETAS 1-4 (pagrindinis)
Gaminio apzvalga
ETERNETAS 1-4 (antrinis)
Vaizdas i5 galo
Reguluojamos isorines antenos
Pastaba.
Mygtukas Wi-Fi Protected Setup
Eterneto prievadai
Pastaba:
Siekdami geriausiq rezutatu, pri eterneto prievady junkite CAT5e ar aukstesnes klasés laidus.
Interneto prievadas
Siekdami geriausi rezultatu, prie eterneto prievadu junkite CAT Se ar aukstesnes klases laidus.
USB 3.0 prievadas
Prijunkite ir dalykites USB arba.eSATA disku tinkle arba internetu.
USB2,0/ eSATA Combo" prievadas
Nustatymo is naujo mygtukas
Maitinimo prievadas
Prijunkite pridedama kintamosios sroves adapter.
Maitinimo mygtukas
Paspaskite, noredami jungtimarstrutizatoriy
Gaminio apzvalga
Avoid Overheating
Tvirtinimas prie sienos
Kiekvienos marsrutizatorius kojytas apaoje yra vtirinimo prie sienos angos, per kurias galima paprastai pritvirtinti marsrutizatoriy ant sienios. Atstumas tarp angu trumpojoje pusye jra 105 mm. Tuo tarpu ilgoje -211mm. Norint pritvirtinti marsrutizatoriy, reiks dviej sraigy.
Rekomenduojama tvirtinimotechninejranga
6-7 mm 1,5-
3mm
mm
Tvirtinimo instrukcijos
3.1 kiekvieng skejdekite po sraigta, 4 mm galvutes turi buti issikiie. - Dékite marśrutizatoriu taip, kad tvirtinimo prie sienos angos lygiotu su dviem scaig-tais.
Tvirtinimo prie sienos sablonas (trumpoji pusé)
1spausdinkite sj puslapj 100% dydzio.
Nukirpite palei brkšnine linjig, paskui dekite ant sienos, kad galetumete tikslai işgrežti tarpus.
Tvirtinimo prie sienos sablonas (ilgoji pusé)
Ispausdinkitej puslap100%dyzio.
Nukirpkite palei bruksinine linja, paskui dekite ant sienos, kad galetumete tiksliai igreztarpus.
Maršrutizatoriaus nustatymas
KUR PATEIKIAMA DAUGIAU PAGALBOS
KAIPPRIJUNGTMARsRUTIZATORI
- Jeigu kei cate turima marsrutizatoriy, atjunkite jj.
- Prijunkite antenas ir junkite nauj marsnutizatori.
- Junkite ir ijsjunkite modema.
Maršrutizatoriaus nustatymu valdymas:
- pakeiskite marstrutizatoriaus pavadinimir slaptažodj:
nustatykite svechio prieiga;
sukonfiguruokite pagrindinius valdiklius; - prijunkite prietaisus prie tinklo;
iBandykite internetrySio greijt.
Kaip naudoti „Linksys Smart Wi-Fi"
Tévykontrolle- leidžia blokuoti Žiniatinklio svetaines ir nustaty i interneto prieigos kartus.
Greicbandymas -leidzia patikrinti tinklo intemeto ryio greit.
Jungiamumas -leidza sukongifuuoti pagrindinius ir iplestinius tinko nustatymus.
Trikciu alinimas - leidzia nustatyimarstrutizatoriaus problemas ir patikrinti tinklo busena.
gedimulalinimas
MARSRUTIZATORIUS NUSTATYTAS NESEKMINGAI
Jei „Linksys Smart Wi-Fi" neatliko sqrankos:
Marstrutizatoriaus isvaizda gali skirtis
gedimu salinimas
PRANE SIMAS API NEPRIJUNGTA INTERNETO KABELI
Jei rodomas praneismas, Jusj interneto kabelis neprijungtas", meginant nustatyimarstrutizatoriu:
Kabelinio moderno vaizdas i's galo
DSL moderno vaizdas is galo
- Jei kompiuteris anksiau buvo prijungtas pri modemo USB laidu, atjunkite USB laidq.
Vel prijunkite marsrutizatoriu.
PRANEŠIMAS, JOG NEPAVYKO PASIEKTI MARŠRUTIZATORIAUS
Noredami pasiekti marsrutizatoriu, turite prisijungti prietinklo. Jei siuo metu turite
belaide interneto prieiga, gali buti, kad atsitiktinal prisijungete prie kito belaidzio tinklo.
Problemos Salinimas,Windows" kompiuteriuoise:
Atsižvelgiant j „Windows" versija, piktograma gali būti kitokia.
- Spustelekite, Perziureti galimus belaidzius tinklus". Parodomas galimy tinklu sraas.
gedimulalinimas
Dabar galésite pasiekti marsrutizatorii
Problemos salinimas,Mac"kompiuteriuose:
- Spustelékite, Linksys' E serijos belaidžio tinklo pavadinima, BronzeEagle' pavyzdy je).
- JraSykite belaidzio tinklo slaptaZodj laukeli "SlaptaZodis". Spustelekite, Gerai".
- Linksys Smart Wi-Fi (linksyssmartwifi.com; spustelekite pagalbos parinktj ekrano virsuje)
Techninai duomenys
LINKSYS WRT1200AC
Modelio pavadinimas „Linksys" dviej diapazony gigabitu Wi-Fi" marsruti-zatorius
Apibudinimas dviuy diapazonq kintamosios sroves marrutizatioius su gigabitaisir2xUSB
Modelio numeris WRT1200AC
Perjungimo prievado greitis 10/100/1000 Mbps (gigabity eternetas)
Radijo da2nis 2,4 GHz ir 5 GHz
Antenu skaiius 2 iorines reguluojamos antenos
Prievadai maitinimo, 1USB 3.0, 1.combo USB 2.0"/eSATA", interneto, eterneto (1-4), RP-SMA (2)
Mygtukai nustatymo is naujo, "Wi-Fi Protected Setup", maitini-mo
UPnP palakoma
Saugos funckijos WEP, WPA, WPA2, RADIUS
Saugos kodo bitai iki 128 bity sifravimas
Faily systemas atminties FAT,NTFS ir HFS+ palaikymas
Narýklydes palaikymas „Internet Explorer 8" ar aukstesné, „Firefox 4" ar aukstesné, „Google Chrome 10" ar aukstesné ir, „Safari 4" ar aukstesné
Aplinkos
Matmenys 9,68 x 7,64 x 2,05 col. be antenu (246 x 194 x 52 mm)
Jrenginio svoris 29 unc.(833g)
Maitinimas 12V,2,5A
Sertifikatai FCC,IC,CE,Wi-Fi a/b/g/h/ac,Windows7" WindowsB",DLNA
Veikimo temperatu 32-104 F(0-40 C)
Laikymo temperatura -4-104°F (-20-60°C)
Veikimo dregnis 10-80% santykinis dregnis,nesikondensuoantis
Laikymo dregnis 5-90% nesikondensuojanis