SMG.180.90 - Ponorné čerpadlo Grundfos - Bezplatný návod na obsluhu
Nájdite návod k zariadeniu zdarma SMG.180.90 Grundfos vo formáte PDF.
Otázky používateľov k SMG.180.90 Grundfos
0 otázka o tomto zariadení. Odpovedzte na tie, ktoré poznáte, alebo položte vlastnú.
Položte novú otázku o tomto zariadení
NÁVOD NA OBSLUHU SMG.180.90 Grundfos
Úraz elektrickým proudem
Verze odolné proti výbuchu
Úraz elektrickým proudem
Preklad pôvodnej anglickej verzie
Tieto bezpečnostné pokyny ponechajte k dispozícii v mieste používania produktu pre budúcu potrebu.
Bezpečnostné informácie
NEBEZPEČENSTVO
Úraz elektrickým prúdom
Smrt alebo vážny úraz
Klasifikácia ochrany miešadla SMD proti výbuchu je 2G Ex db IIB T4 Gb.
Klasifikácia inštalácie musí byť vo všetkých prípadoch schválená miestnymi orgánmi.
Ak používate miešadlá v nevýbušnom prevedení, dbajte na nasledujúce bezpečnostné opatrenia.
Monitorovanie teploty
Napájací kábel
Nie je povolené skracovať prívodný napájací kábel inštalovaný výrobcom.
NEBEZPEČENSTVO
Výbušné prostredie
Smrť alebo vážny úraz
- Miešadlá a aktivátory prúdenia sa nesmú rozmontovať vo výbušnej atmosfére.
Príslušenstvo
Miešadlo používajte len s príslušenstvom dodávaným a schváleným spoločnosťou Grundfos.
Na opravy používajte len komponenty, ktoré vyrába Grundfos.
Pre kontrolu a údržbu je nutné si prečítať a dodržiavať normu EN 60079-17.
Servisný denník
Inštalácia produktu
Úraz elektrickým prúdom
Smrt' alebo vážny úraz
Klasifikácia ochrany miešadla SMD proti výbuchu je II 2G Ex db h IIB T4 Gb.
U elektrických inštalácií musí byť splnená norma EN 60079-14.
Spustenie čerpadla
POZOR
Natlakovaný systém
L'ahký alebo stredne t'ažký úraz
Identifikácia
Typový štítok
text_image
| Pol. Popis | |
| 1 O z n a čenie typu | |
| 2 Číslo produktu | |
| 3 Teplotný rozsah kvapalín | |
| 4 Výrobný závod | |
| 5 Trieda krytia podľa IEC | |
| 6 Priemer vrtule | |
| 7 l z o l a čná trieda | |
| 8 Menovité napätie | |
| 9 Menovité otáčky (vrtuľa) | |
| 10 Hmotnosť | |
| 11 Spúšťací prúd | |
| 12 Frekvencia | |
| 13 Bezpečnostný faktor | |
| 14 Počet pólov | |
| 15 Menovitý prúd | |
| 16 Faktor výkonu | |
| 17 Príkon/výkon motora, P1/P2 | |
| 18 Výrobný kód | |
| 19 Maximálna inštalačná hĺbka | |
| 20 Registrácia ATEX | |
| 21 Číslo certifikátu | |
| 22 Nominálna teplota vypnutia (NAT) |
Kód Vysvetlenie Označenie
| S SMD, SMG, SFG Typový rad | ||
| M Miešadlo | Prevedenie | |
| F Aktivátor prúdenia | ||
| G | Pohon cez prevodovku | Pohon |
| D Priamy pohon | ||
| 30 | Kód typového označenia / 10 kW30 = 3,0 kW | Výstupný výkon motora P2 |
| 45 45 cm Priemer vrtule [cm] | ||
| [ ] Norma | ||
| A | P o l'nohospodárstvo | Aplikácia |
| M | Kal, pre vysokú hustotu | |
| H | Vysoký výkon, prevádzky na bioplyn | |
| 325 325 RPM Otáčky vrtule [min-1] | ||
| [ ] Norma | Metóda inštalácie | |
| T 2" závitové spojenie | ||
| [ ] | Bez ochrany proti výbuchu | Ochrana pred výbuchom |
| Ex | Nevýbušné prevedenie | |
| 5 50 Hz | Frekvencia [Hz] | |
| 6 60 Hz | ||
| 0B 3 x 400-415 V, Y | Kód napájacieho napätia | |
| 1B 3 x 400-415 V, D | ||
| 0K 3 x 380 V, Y | ||
| 1K 3 x 380 V, D | ||