SMG.180.90 - Ponořené čerpadlo Grundfos - Bezplatný návod k obsluze
Najděte návod k zařízení zdarma SMG.180.90 Grundfos ve formátu PDF.
Dotazy uživatelů ohledně SMG.180.90 Grundfos
0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.
Položte novou otázku o tomto zařízení
NÁVOD K OBSLUZE SMG.180.90 Grundfos
Bezpečnostní pokyny 11
Deutsch (DE)
Bezpečnostné pokyny....75
Türkçe (TR)
Překlad originální anglické verze
Uchovávejte tyto bezpečnostní pokyny na místě instalace pro referenci.
Bezpečnostní pokyny
NEBEZPEČÍ
Smrt nebo závažná újma na zdraví
Používáte-li míchadla odolná proti výbuchu, dbejte následujících bezpečnostních směrnic.
Monitorování teploty
Napájecí kabel
Přívodní napájecí kabel instalovaný výrobcem není dovoleno zkracovat.
NEBEZPEČÍ
Výbušné prostředí
- Míchadla a aktivátory proudění nedemontujte v atmosféře s nebezpečím výbuchu.
Spouštěč pro měkký rozběh a frekvenční měnič
Příslušenství
Míchadlo používejte pouze s příslušenstvím dodaným a schváleným společností Grundfos.
Údržba, servis a opravy
K opravám používejte pouze komponenty, které vyrábí Grundfos.
V případě kontroly a údržby je třeba vzít na zřetel a dodržovat směrnici EN 60079-17.
Servisní deník
Instalace výrobku
Elektrická přípojka
Klasifikační označení ochrany míchadla SMD je II 2G Ex db h IIB T4 Gb.
Klasifikace dané instalace musí být v každém jednotlivém případě schválena místními orgány.
Pro elektrickou instalaci musí být dodržen standard EN 60079-14.
Smrt nebo závažná újma na zdraví - P ři nastavení relé dejte pozor na elektrické napětí.
Spouštění výrobku
UPOZORNĚNÍ
Uzavřená tlaková soustava
Identifikace
Typový štítek
text_image
text_image
Obr. 2 Typový štítek míchadel SMD odolných proti výbuchu
| Pol. Popis | |
| 1 Typové označení | |
| 2 Objednací číslo | |
| 3 Rozsah teploty kapaliny | |
| 4 Výrobní závod | |
| 5 Třída krytí dle IEC | |
| 6 Průměr vrtule | |
| 7 Třída izolace | |
| 8 Jmenovité napětí | |
| 9 Jmenovité otáčky (vrtule) | |
| 10 Hmotnost | |
| 11 Záběrný proud | |
| 12 Frekvence | |
| 13 Bezpečnostní faktor | |
| 14 Počet pólů | |
| 15 Jmenovitý proud | |
| 16 Účiník | |
| 17 Příkon/výkon motoru, P1/P2 | |
| 18 Výrobní kód | |
| 19 Maximální instalační hloubka | |
| 20 Třída označení ATEX | |
| 21 Číslo certifikátu | |
| 22 Jmenovitá teplota vypnutí (NAT) |
Kód Vysvětlení Název
| S SMD, SMG, SFG Typová řada | ||
| M Michadlo | Verze | |
| F Aktivátor proudění | ||
| G | S p řevodovkou | Pohon |
| D | P římý pohon | |
| 30 | Kód typového označení / 10 kW30 = 3,0 kW | Výstupní výkon motoru (P2) |
| 45 45 cm Průměr vrtule [cm] | ||
| [ ] Standard | Použití | |
| A | Z e m ěedělství | |
| M | Bláto, pro vysokou hustotu | |
| H | Pro těžký provoz, bioplynové stanice | |
| 325 325 ot.min-1 Otáčky vrtule [min ^-1 ] | ||
| [ ] Standard | Způsob instalace | |
| T Závitové spojení 2" | ||
| [ ] | Bez ochrany proti výbuchu | Ochrana proti výbuchu |
| Ex | Odolné proti výbuchu | |
| 5 50 Hz | Frekvence [Hz] | |
| 6 60 Hz | ||
| 0B 3x 400-415 V, Y | Kód napětí | |
| 1B 3x 400-415 V, Δ | ||
| 0K 3x 380 V, Y | ||
| 1K 3x 380 V, Δ | ||