EID11002RV - Vŕtačka RYOBI - Bezplatný návod na obsluhu
Nájdite návod k zariadeniu zdarma EID11002RV RYOBI vo formáte PDF.
Otázky používateľov k EID11002RV RYOBI
0 otázka o tomto zariadení. Odpovedzte na tie, ktoré poznáte, alebo položte vlastnú.
Položte novú otázku o tomto zariadení
NÁVOD NA OBSLUHU EID11002RV RYOBI
Pri príklepovom vrtani použivajte chránică sluchu.
Vystavovanie hluku moze spösobit stratu sluchu.
Používajte pomocné rukováte dodané s nastrojom. Pri strate kontroly moze dojst k poraneniu osob.
SPECIFIKACIE
| EID11002RV | |
| Napätie | 230V ~ 50Hz |
| Kapacita sklučovadla | 13 mm (1/2") |
| Kapacita vrtania | |
| do dreva | 50 mm |
| do ocele | 13 mm |
| do muriva | 20 mm |
| Príkon | 1100 W |
| Rýchlost' bez záťaže | 0-1,200 / 0-3,200 min-1 |
| Priklepov za minútu | 0-19,000 / 0-51,000 min-1 |
| Hmotnost' | 3.38 kg |
POPIS
Pozrite si obrazok 1 a 3.
Tento nastroj je mozné spustit a zastavit stlačenim a uvolhenim spuststacieho spinača (1).
Rychlos je moźne nastavi ovladaním sily, aplikovanej na spinaè.
ZMENA SMERU OTÁCANIA
Pozrite si obrazok 2.
Ak chcete zmenit smer otacania, zastavte nastroj a volic posuunte vpred / vzad (2).
Ked je zatlaceny volic reverzu, vrtak sa otaca oproti smeru hodinovych ruciiek.
MONTAZ A DEMONTAZ VRTÁKA
Pozrite si obrazok 4.
Pozrite si obrazok 5.
REZIM VRTANIA: Zmenite tlacidlo na " 一 a ukaze sa symbol vrtania "
REZIM PRIKLEPOVÉHO VRTANIA: Zmeinte tlacidlo na "
" a ukaze sa symbol priklepového vrtania "
Slovenscina
PREVÁDZKA
PREVÁDZKA
VRTANIE DO DREVA
VRTANIE DO KOVU
U tychto materiakov nepouzivaje rezim priklepoveho vrtania.
VRTANIE DO BETONU
Pozrite si obrazok 6.
Pomocné držadlo
Pozrite si obrazok 7.
UZAMKNOTIE VRETENA
Pozrite si obrazok 8.
ZMENA SMERU OTÁCANIA
Pozrite si obrazok 6.
Rychlost otáčania sa moze zmenit' len vtedy, ked' je nastroj nečinny.
Spinač nastavenia prevodu (19) je na lavej strane puzdra.
Ked'j e spinač v polohe "1", nastroj je nastavený na nízky prevail.
Ked je spinač v polohe “2”, nastroj je nastavený na vysoký prevod.