EID11002RV - Boor RYOBI - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis EID11002RV RYOBI in PDF-formaat.
Gebruikersvragen over EID11002RV RYOBI
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
GEBRUIKSAANWIJZING EID11002RV RYOBI
PRODUCTGEGEVENS
| EID11002RV | |
| Spanning | 230V ~ 50 Hz |
| Spanwijdte boorhouser | 13 mm (1/2") |
| Boorcapaciteit | |
| hout | 50 mm |
| staal | 13 mm |
| beton | 20 mm |
| Opgenomen vermogen | 1100 W |
| Toerental bij nullast | 0-1,200 / 0-3,200 tspm |
| Aantal slagen per minuut | 0-19,000 / 0-51,000 tspm |
| Nettogewicht | 3.38 kg |
OVERZICH
- Aan/uit-schakelaar
- Links/rechtskeuzeschakelaar
- Sleutelloze boorhouser
- Variabele snelheidskeuzeschakelaar
- Vergrendelknop
- Boormoduskeuzeknop
- Diepteter
- Hulphandgreep
- Boorstift (niet inbegrepen)
- Luchtinlaten
- Live Tool Indicator
- Boorhouser aanspannen
- Boorhouserlssen
- Handvat aanspannen
- Handvat losses
- Boorstiftopslag
- Draaivergrendeling
- Luchtbelwaterpas
- Snelheidsinstellungsschakelaar
STANDAARDACCESOIRES
Bijkomend handvat en diepteter.
WERKING
TOEPASSINGEN
(Gebruik enkel voor onderstaande doeleinden
Het boren van hout, materiaal en harshout.
Het boren in beton (enkel klopboren)
Het boren van metaal: staal, koper, bladaluminium, inox en buizen.
SCHAKELAAR
Zie figuren 1 & 3
De slenlheid kan worden geregeld via de kracht die op de trekker worden uitgeoefend.
DRAAIRICHTING OMKEREN
Zie figuur 2
Wanner de keuzeschakelaar rechts worden ingedrukt, draait de boorstift in gegenwijzerzin.
BOORSTIFT MONTEREN EN VERWIJDEREN
Zie figuur 4.
Maak de boorhouser stevig vast door de boorhouserkop in wijzerzin (12) te draaien.
De boorstift kan worden verwijderd door de boorhouser in gegenwijzerzin (13) te draaien.
WISSELEN TUSSEN BOREN EN KLOPBOREN BOORMODUS
Zie figuur 5.
BOORMODUS: Om te boren schuft u de knop in de " stand, waar bij " " worden weergegeven.
Nederlandsls
WERKING
BOREN IN HOUT
BOREN IN METAAL
Gebruik de klopboormodus nicht in combinatie metdezematerialen.
BOREN IN BETON
In steen en metselwerk worden traditioneel geboard a.h.v. de klopboormodus.
BIJKOMEND HANDVAT EN DIEPTEMETER
Zie figur 6.
Bijkomend handvat
Het bijkomend handvat (8) kan 360^ worden gedraaid.
Diepteter
Gaten van een vaste diepte{kunnen nauwkeurig worden gebeurd a.h.v.de diepteter (7).
De diepte van het gat is de afstandussen het einde van de boorstift en het einde van de diepteter.
BOORSTIFTOPSLAG
Zie figur 7.
DRAAIVERGRENDELING
Zie figuur 8.
DRAAISNELHEID WIJZIGEN
Zie figur 6.
De draaisnelheid kan enkel worden gewijzigd wonneer het toestel stil ligt.
De snugheidsinstellungsschakelaar (19) bevindt zich op de linkerzijde van de behuizing.
Waneer de schakelaar in positie "1" is, werkt het toestel aan lage snelheid.
Waneer de schakelaar in positie "2" is, werkt het toestel aan hoge snelheid.