EID11002RV - Fúró RYOBI - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen EID11002RV RYOBI PDF formátumban.
Felhasználói kérdések a következőről EID11002RV RYOBI
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ EID11002RV RYOBI
A TERMÉK TECHNIKAI JELLEMZOI
| EID11002RV | |
| Feszültseg | 230 V~50 Hz |
| Tokmány befogásí átmérö | 13 mm (1/2") |
| Fúrásteljesitmény | |
| fában | 50 mm |
| acéliban | 13 mm |
| betonban | 20 mm |
| Felvett teljesitmény | 1100 W |
| Sebebség üresen | 0-1,200 / 0-3,200 ford/.perc |
| Ütés szám percenként | 0-19,000 / 0-51,000 ford/.perc |
| Netto súly | 3.38 kg |
A KESZULÉK ELEMEI
- Kioldokapcsoló
- Forsairany elore/hatra valasztokapcsolo
- Gyorstokmány
- Változtathó fordulatszám választókapcsoló
- Reteszelő gomb
- Fúras üzemmod tokapcsoló
- Mélységmero
- Kisegító fogantyú
- Fúróbetét (nem tartozék)
- Szellozonyiíasok
- Live Tool jelzöeszköz
- A tokmány meghúzasa
- A tokmány kioldásá
- A fogantyu meghuzasa
- A fogantyu kioldasa
- Fúróbetétartó
- Tengelyreteszeló
Vizmertek
Fordulatszám-beállíto kapcsoló
STANDARD TARTOZEKOK
Kisegito fogantyu émélységmero.
HASZNÁLAT
MUVELETEK
(A terméketCsak az alábbi listában felsorolt mveletek vegzésere használja)
Fa, faalapú anyagok és kemenypapir lemezek furusá.
Betonfurasa (csak utvefuras).
Fém furasa: acél, bronz és aluminium lemezek, rozsdontes acél és csövek.
KAPCSOLO
Lásd 1. és 3. ábra.
A szerszám a kioldókapcsoló (1) meghuzásával és felengedésével indithato be és allithato le.
A fordulatszám a kioldókapcsolára kifejtétnyomás valtoztatasával szabályozhato.
A FORGÁSIRÁNY MEGVÁLTOZTATÁSA
Lásd 2. ábra.
Ha a "hátra" van benyomva, a fúrobétét az oramutató jarásával ellentêtes irányba fog forogiñ.
A FÜRÖBETÉT BEHELYEZÉSE ÉS KIVÉTELE
Lásd 4. ábra.
- Tolja be a fúrobetétet (9) a tokmányba mindaddig, amíg a palastjának hengeres része betolhato.
A tokmány fejét az oramutató jarásának irányában (12) elforgatva húzza meg a tokmányt.
A fúrobetét kivételéhez forgassa a tokmányt az oramutató jarásával ellentêtes irányba (13).
VÁLTÁS FÜRÁS ÉS ÜTVEFÜRÁS ÜZEMMODOK KÖZÖTT FÜRÁS ÜZEMMOD
Lásd 5. ábra.
Magyar
HASZNÁLAT
FÜRÁS ÜZEMMOD: Tolja a kapcsolá t a" ℃" állasba, ekkor lathatóva valik a fúrst jaló " ℃" szimbólum.
FA FÜRASA
FÉMEK FÜRÁSA
Ne használa az utvefurás üzemmodot ezeken az anyagokon.
BETON FÜRASA
Kő es falazat általában utvefürás uzemmodban fürható.
KISEGITO FOGANTYU ES MÉLYSEGMERÖ
Lásd 6. ábra.
Kisegito fogantyú
A kisegítő fogantyú (8) 360s-ban elforgatható.
Mélységmeró
A mélységmero (7) segítsegével三点an meghatározott mélységú furatok készithetők.
A furat mélységét a betét hege és a mélységmerő vége közöttti távolság határozza meg.
FUKOBETETTARTO
Lásd 7. abra.
TENGELYRETESZELO
Lásd 8. ábra.
A FORDULATSZÁM MEGVÁLTOZTATÁS
Lásd 6. ábra.
A fordulatszámotCsak akkor lehet megvaltoztatni,ha agép tengelye nem forog.
A fordulatszám-beállíto kapcsoló (19) a gép burkolatának bal oldalán taláható.
Ha a kapsoló az "1" helyzetben van, a gép alacsony fordulatszám-fokozatba van kapcsolva.
Ha a kapcsoló a "2" helyzetben van, a gép magas fordulatszám-fokozatba van kapcsolva.