EID11002RV - Vrtačka RYOBI - Bezplatný návod k obsluze
Najděte návod k zařízení zdarma EID11002RV RYOBI ve formátu PDF.
Dotazy uživatelů ohledně EID11002RV RYOBI
0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.
Položte novou otázku o tomto zařízení
NÁVOD K OBSLUZE EID11002RV RYOBI
Používejte prídavnou bočni rukojet dodanou s náradím. Nežvládnutí náradí můze skončit tězkým urazem.
TECHNICKÉ UDAJE VYROBKU
| EID11002RV | |
| Napěti | 230 V~50 Hz |
| Rozsah sklíčidla | 13 mm (1/2") |
| Maximálni prümér vrtání | |
| do dřeva | 50 mm |
| do oceli | 13 mm |
| v betonu | 20 mm |
| Přikon | 1100 W |
| Otokácy naprázdno | 0-1,200 / 0-3,20 |
| Počět Čežrů za minutu | 0-19,000 / 0-5 |
| Čistá hmotnost | 3.38 kg |
POPIS
- Spinač
- Volic smeru otaceni vpred/vzad
- Rychloupinací sklididlo
- Regulator rychlosti
- Aretovaci tlacitko
- Přepínač režimu vrtáni
- Hloubkový doraz
- Prídavná rukojet
- Bit (není prilozen)
- Ventilacni otvory
- Indikator napajeni
- Dotaženi sklicidla
- Uvolené sklédidla
- Dotaženi rukojeti
- Uvolnéni rukojeti
Uloženi bitu
Aretace vretene
- Bublinková vodováha
- Přepinač nastavení prévodového stipné
STANDARDNI PRISLUSENSTVI
Pridavná rukojet' a hloubkový doraz
OBSLUHA
POUZITI
(Používejte pouze k nasledujím účelům.)
Vrtání dřeva, dřevěných materialú a pryskyřčných desek
Vrtání betonu (pouze s príklepem).
Vrtani kovu: ocel, mosaz, hlinikové platy, nerezová ocel a trubky z nerezové oceli.
VYPINAc
Viz obrazek 13.
- Toto nárdí lze spustit a zastavit stisknutim a uvolněnim spinače (1).
Rychlost lze serizovat ovladanim sily vyvinute na spoust.
Maximánlí rychlost vrtání může byt rúzná a lze ji nastavit regulátorem rychlosti (4).
ZMENA SMERU OTÁÇENİ
Viz obrazek 2.
Je-li zatlačen volić pro otáčeni vzdad, bit se bude otáčet směrem dolea.
VSAZENIA VYJMTI BITU
Viz obrazek 4.
Zasunte bit do sklicidla (9) co mozná nejdále, jak to hladká cást jeho driku dovolí.
- Sklucidlo bezpečné dotáhněte otáčením hlavy sklucidla směrem doprava (12).
Bit muzhe byt vyjmut az uvolneni provedemem otacenim sklicidla smerelem doleva (13).
Cestina
OBSLUHA
PREPINÁNI MEZI VRTÁNÍM A PRÍKLEPEM
REZIM VRTÁNÍ
Viz obrazek 5.
REZIM VRTÁNÍ: Posúnte prépínac do polohy " ", aby byl zobrazen symbol pro vrtáni "".
VRTÁNÍ DO DREVA
Pod opracovávanou cást položte odřezek d'reva.
Zabrǐnite tak vytrořeni neprijemnéch prasklin na druhé straně vrtaného otvur.
VRTÁNÍ DO KOVU
K vrtání do těchto materiaú nepoužívejte režim vrtání s príklepem.
VRTÁNÍ DO BETONU
K vrtání do kamene a zdiva používejte režim vrtáni s príklepem.
U hlubokych otvoru je nutné obcas vrtaci bit vytahnout, a tím odstranit z otvoru zbytky po vrtání.
PRIDAVNÁ RUKOJE T A HLOUBKOV YDORAZ
Viz obrazek 6.
Pridavnárukojet
Pridavnou rukojet (8) Ize otočit 0 360°.
Hloubkový doraz
Otvory s pevné stanovenou hloubkou lze présné vyvrat pomoci hloubkového dorazu (7).
Hloubka otvoru bude vzdalenost od konce bitu ke konci hloubkového dorazu.
ULOZENI BITU
Viz obrazek 7.
ARETACE VRETENE
Viz obrazek 8.
ZMENA RYCHLOSTI OTÁÇENİ
Viz obrazek 6.
Rychlost otáčení je možné nastavit, je-li prístroj zastavený.
Přepínač nastavení prěvodového stupné (19) je umistěn na levo strane krytu.
- Gestlize je prépinač v poloze "1", je nastaven nízký prévodový stipen.
- Gestlize je prepinač v poloze “2”, je nastaven vysoký prévodový stupeč.