RYOBI EID11002RV - Matkap
EID11002RV - Matkap RYOBI - Ücretsiz kullanım kılavuzu
Cihazın kılavuzunu ücretsiz bulun EID11002RV RYOBI PDF formatında.
📄 86 sayfa Türkçe TR İndir 💬 Yapay zeka sorusu
Notice RYOBI EID11002RV - page 74
Dilinizi secin ve e-postanizi yazin: ozel olarak cevrilmis bir surum gondereceğiz.
Kullanıcıların soruları hakkında EID11002RV RYOBI
0 soru bu cihaz hakkında. Bildiklerinizi cevaplayın veya kendinizinki sorun.
Bu cihaz hakkında yeni bir soru sor
E-posta gizli kalır: yalnızca birinin sorunuza yanıt verdiğinde sizi bilgilendirmek için kullanılır.
Henüz soru yok. İlk soruyu siz sorun.
KULLANIM KILAVUZU EID11002RV RYOBI
ÖZEL GÜVENLIK TALIMATLARI
TEKNIK ÖZELLLIKLER
EID11002RV
Basınç230V ~ 50Hz
Toma kavağlı kapasitesi13 mm (1/2")
Delme kapasitesi
ahşap50 mm
çelik13 mm
beton20 mm
TÜketilen Güç1100 W
Boşa;zı0-1,200 / 0-3,200 tr/min
Dakika devir0-19,000 / 0-51,000 tr/min
APräsident3.38 kg
TANIMLAMA
  1. Tetik anahtar
  2. Ileri / geri hareket secici anahtar
  3. Anahtarsiz mandren
  4. Değisken hiz secici anahtar
  5. Kilitleme dugmesi
  6. Delme modu degistirme anahtari
  7. Derinlik ölcęgi
  8. Yardimci tutamak
  9. Matkap ucu (urüne dahil degildir)
  10. Hava delikleri
  11. Elektrik östergesi
  12. Mandreni sikmak icin
  13. Mandreni geşetmek icin
  14. Tutamagi sikmak icin
  15. Tutamağı gezşelmetek icin
  16. Uc deposu
  17. Mil kilidi
  18. Su terazisi
  19. Disli ayarlama anahtari
STANDART AKSESUARLAR
Yardimci tutamak ve derinlik ölcęgi.
CALISTIRMA
UYGULAMALAR
(Sadece asagida listelenen amaclar icin kullanin.)
Ahsap delme.
- Beton delme (sadece darbeli mod).
Metal delme: celik, pirinç, aluminyum levhalar, paslanmaz celik ve boru.
ANAHTAR
Bakiniz Sekil 1 ve 3.
    Hiz, tetige uygulanan guc kontrl edilerek ayarlanabilir.
DONUS YONUNUN DEGISTIRILMESI
Bakiniz Sekil 2.
  • Donus yönunj degişirmek icin aleti durdurun ve ileri / geri hareket secici anahtara (2) basin.
    Geri hareket seçildiginde matkap ucu saat yönun tersinde doner.
UCUN CIKARILMASI VE TAKILMASI
Bakiniz Sekil 4.
Sapin din diz kismi mandrenin icine girebildigi kadar matkap ucunu (9) sukun.
Mandren kafasini saat yönunde dondürerek (12) mandreni iyice sikin.
Matkap ucu mandren saat yönünün tersinde (13) dōndürülerek Çikarilabilir.
DELME VE DARBE MODUNA ALMA DELME MODU
Bakiniz Sekil 5.
DELME MODU: Delme modu icin duğmeyi “ simgesine getirin.
DARBELI DELME MODU: Darbeli delme modu ici dugmeyi " 1 simgesine getirin.
Türkce
CALISTIRMA
AHSAP DELME
METAL DELME
Bu malzemeler uzerinde darbeli delme modunu kullanmayin.
BETON DELME
Taş ve duvarlar genellikle darbeli delme modunda delinir.
YARDIMCI TUTAMAK VE DERINLIK OLCEGİ
Bakiniz Sekil 6.
Yardimci tutamak
Yardimci tutamak (8) 360^ donebiliar.
(15) yönunde dondurerek tutamagi gezetin ve ardashan (14) yönunde dondurerek tutmagi yeniden sikit.
Derinlik ölçebin
Derinlik ölçëgi (7) kullanılarak sabit derinlikteki delikler.Doğru olarak delinebilir.
UC DEPOSU
Bakiniz Sekil 7.
MIL KI LiDi
Bakiniz Sekil 8.
DONUS HIZINI DEGISTIRME
Bakiniz Sekil 6.
Donus hizi sadece cihaz calismazken degistirilebilir.
Disli ayarlama duğmesi (19) matkap govdesinin sol tarafindadir.
Dügme "1" konumundayken matkap Düşük hiz dislisini kullanir.
Dügme "2" konumundayken matkap yüksek hiz dislisi kullanir.