CCG-1801M - Pistol de lipit fără fir RYOBI - Manual de utilizare gratuit
Găsiți gratuit manualul dispozitivului CCG-1801M RYOBI în format PDF.
Întrebările utilizatorilor despre CCG-1801M RYOBI
0 întrebare despre acest aparat. Răspundeți la cele pe care le cunoașteți sau puneți-vă propria.
Pune o întrebare nouă despre acest aparat
MANUAL DE UTILIZARE CCG-1801M RYOBI
SIGURANTA ELECTRICA
SIGURANTA PERSONALÄ
Romána
MÁSURI DE SIGURANTA GENERALE
UTILIZAREA Şİ INTRETEREA MAŞINILOR CARE SE CONECTEAZA LA PRIZÄ
UTILIZAREA Sİ INTRETINEREA MAŞINILOR FÜR FÜR
REPARATII
CHARACTERISTICI TEHNICE
| Model | CCG-1801M |
| Tensiune | 18 V |
| Încărcător (nu este furnizat) | BC-1815S / BC-1800 |
| Vitezaîn gol | |
| - max | 5,5 mm/s |
| - min | 1 mm/s |