RYOBI CCG-1801M - Ασύρματο πιστόλι κόλλας
CCG-1801M - Ασύρματο πιστόλι κόλλας RYOBI - Δωρεάν εγχειρίδιο χρήσης
Βρείτε δωρεάν το εγχειρίδιο της συσκευής CCG-1801M RYOBI σε μορφή PDF.
📄 101 σελίδες Ελληνικά EL Λήψη 💬 Ερώτηση AI
Notice RYOBI CCG-1801M - page 55
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
0 ερώτηση για αυτή τη συσκευή. Απαντήστε σε αυτές που γνωρίζετε ή κάντε τη δική σας.
Κάντε μια νέα ερώτηση σχετικά με αυτή τη συσκευή
Δεν υπάρχουν ακόμη ερωτήσεις. Γίνετε ο πρώτος που θα κάνει μία.
ΦYΛΑΕΤΕ AYTEΣ TΙΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.
NEPIBAANON EPRAZIAZ
HANEKTPIKH A2ΦAΛEIA
O kivouoc nEeKtpoanlqiaac auEvatai av to kaawio npoxnC peuatoC unoTei Znmuia n μλextei.
\PO ΩΠΚH A ΑΛΕΙA
Eλnviκα
TENIKEZ YVTAZEIG A∠ΦAIEIAZ
XPHSH KAI SYNTHPHSH TQN EPRAAEIQN ME KAANIO
XPHSH KAI SYNTHPHSH TQN EIANAΦOPTIZOMENΩN EPRAAEION
ENIADIOPOΩSEI
TEXNIKA XAPAKTHPIETIKA
Movτελo CCG-1801M
Tao 18V
Mnatapia (εν παρέχεται)
Φρτιστής (δεν παρέχεται)
Taxutnta oTo Kevo
-μεγ
-ελαx
Bapoc
5,5 mm/s
1 mm/s