RYOBI CCG-1801M - Brezžični pištola za lepilo
CCG-1801M - Brezžični pištola za lepilo RYOBI - Brezplačna navodila za uporabo
Brezplačno poiščite navodila za napravo CCG-1801M RYOBI v formatu PDF.
📄 101 strani Slovenščina SL Prenesi 💬 Vprašanje AI
Notice RYOBI CCG-1801M - page 84
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Vprašanja uporabnikov o CCG-1801M RYOBI
0 vprašanje o tej napravi. Odgovorite na tiste, ki jih poznate, ali zastavite svoje.
Zastavite novo vprašanje o tej napravi
E-pošta ostaja zasebna: uporablja se samo za obveščanje, če nekdo odgovori na vaše vprašanje.
Še ni vprašanj. Bodite prvi, ki postavi vprašanje.
NAVODILA ZA UPORABO CCG-1801M RYOBI
TA NAVODILA SHRANITE.
DELOVNO OBMOČJE
Delovno območje naj bo Čisto in dobro osvetljeno. Založena in temna območja kličejo nasrećo.
ELEKTRICNA VARNOST
OSEBNA VARNOST
ELEKTRICNA ORODJA -UPORABA IN NEGA
Slovensko
SPLOŠNA VARNOSTNA NAVODILA
UPORABA IN NEGA BATERIJSKIH ORODIJ
SERVIS
SPECifikACije
Model CCG-1801M
Napetost 18 V
Polnilec (ni prilozen) BC-1815S / BC-1800
Hitrost brez obretenite
Visoka 5.5 mm/s
Nizka 1 mm/s