RYOBI CCG-1801M - Kablosuz yapıştırıcı tabancası
CCG-1801M - Kablosuz yapıştırıcı tabancası RYOBI - Ücretsiz kullanım kılavuzu
Cihazın kılavuzunu ücretsiz bulun CCG-1801M RYOBI PDF formatında.
📄 101 sayfa Türkçe TR İndir 💬 Yapay zeka sorusu
Notice RYOBI CCG-1801M - page 92
Dilinizi secin ve e-postanizi yazin: ozel olarak cevrilmis bir surum gondereceğiz.
Kullanıcıların soruları hakkında CCG-1801M RYOBI
0 soru bu cihaz hakkında. Bildiklerinizi cevaplayın veya kendinizinki sorun.
Bu cihaz hakkında yeni bir soru sor
E-posta gizli kalır: yalnızca birinin sorunuza yanıt verdiğinde sizi bilgilendirmek için kullanılır.
Henüz soru yok. İlk soruyu siz sorun.
KULLANIM KILAVUZU CCG-1801M RYOBI
BUTALIMATLARI SAKLAYINIZ.
CALISMA ORTAMI
ELEKTRIK GÜVENLIGI
SAHSIGUVENLIK
TELLI ALETLERIN KULLANIMI VE BAKIMI
Türkce
GENEL GÜVENLIK TALIMATLARI
KABLOSUZ ALETLERIN KULLANIMI VE BAKIMI
TAMIRATLAR
TEKNIK ÖZELLLIKLER
Model CCG-1801M
Basinç 18V
Sarj aleti (dahil degildir) BC-1815S / BC-1800
Boşta yüz
maks. 5,5 mm/sn
min. 1 mm/sn