CCG-1801M - Draadloze lijmpistool RYOBI - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis CCG-1801M RYOBI in PDF-formaat.
Gebruikersvragen over CCG-1801M RYOBI
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
GEBRUIKSAANWIJZING CCG-1801M RYOBI
BEWAAR DEZE VOORSCHRIFTEN ZORGVULDIG.
WERKOMGEVING
PERSOONLIJKE VEILIGHEID
GEBRUK EN ONDERHOUD VAN APPARATEN MET NETSNOER
Nederlands
ALGEMENE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN
GEBRUK EN ONDERHOUD VAN APPARATEN MET ACCUPAK
REPARATIES
TECHNISCHE GEGEVENS
| Model | CCG-1801M |
| Spanning | 18 V |
| Laadapparaat (niet bijgeleverd) | BC-1815S / BC-1800 |
| Snelheid bij nullast | |
| - max. | 5,5 mm/s |
| - min. | 1 mm/s |