CCG-1801M - Sladdlös limpistol RYOBI - Gratis bruksanvisning och manual
Hitta enhetens manual gratis CCG-1801M RYOBI i PDF-format.
Användarfrågor om CCG-1801M RYOBI
0 fråga om denna apparat. Svara på dem du kan eller ställ din egen.
Ställ en ny fråga om denna apparat
BRUKSANVISNING CCG-1801M RYOBI
SPARA DESSA FÖRESKRIFTER.
ARBETSMILJÖ
ELEKTRISK SÄKERHET
PERSONLIG SÄKERHET
ANVÄNDNING OCH UNDERHÄLL AV VERKTYG SOM ANSLUTS TILL NÄTET
Svenska
ALLMÄNNASÄKERHETSFÖRESKRIFTER
ANVÄNDNING OCH UNDERHÄLL AV SLADDLOSA VERKTYG
REPARATIONER
TEKNISKA DATA
| Modell | CCG-1801M |
| Spanning | 18 V |
| Laddare (bifogasinte) | BC-1815S / BC-1800 |
| Tomgangshastiget | |
| - max | 5,5 mm/s |
| - min | 1 mm/s |