CCG-1801M - Vezeték nélküli ragasztópisztoly RYOBI - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen CCG-1801M RYOBI PDF formátumban.
Felhasználói kérdések a következőről CCG-1801M RYOBI
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ CCG-1801M RYOBI
ÖRIZZE MEG EZEKET AZ ELOIRÁSOKAT.
MUNKATERULET
ELEKTROMOS BIZTONSAGI ELOIRASOK
SZÉMELYI BIZTONSÁG
A VEZETÉK NELKÜLISZERSZÁMOK HASZNÁLATA ES KARBANTARTÁSA
Magyar
ALTALANOS BIZTONSAGI ELOIRASOK
A VEZETÉK NELKÜLİ, AKKUMULÁTOROS SZERSZÁMOK HASZNÁLATA ÉS KARBANTARTÁSA
JAVITÁS
MUSZAKI ADATOK
Tipus CCG-1801M
Feszültseg 18 V
Töltő (nincs mellekelve) BC-1815S / BC-1800
Uresjarati sebesseg
max. 5,5 mm/s
min. 1 mm/s