RYOBI CCG-1801M - Langaton kuumaliimapistooli
CCG-1801M - Langaton kuumaliimapistooli RYOBI - Ilmainen käyttöohje ja opas
Löydä laitteen käyttöohje ilmaiseksi CCG-1801M RYOBI PDF-muodossa.
📄 101 sivua Suomi FI Lataa 💬 AI-kysymys
Notice RYOBI CCG-1801M - page 51
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Käyttäjien kysymyksiä aiheesta CCG-1801M RYOBI
0 kysymys tästä laitteesta. Vastaa tuntemiisi tai esitä omasi.
Esitä uusi kysymys tästä laitteesta
Ei vielä kysymyksiä. Esitä ensimmäinen.
KÄYTTÖOHJE CCG-1801M RYOBI
SÄLYTÄ NÄMÄ OHJEET.
TYÖYMÄPÄRISTÖ
SAHKÖTURVALLISUUS
HENKILÖTURVALLISUUS
- Ehkäise epahuomiossa tapahtuvat kännistykset.
Varmista, etta kännystyktin on pysäytasennossa "off" ennen kuin kyket tyokalun verkkovirtaan.
JOHDOLLISTEN TYÖKALUJEN KÄYTTO JA HUOLTO
Suomi
YLEISET TURVALLISUUSOHJEET
JOHDOTOMIEN TYÖKALUJEN KÄYTTO JA HUOLTO
KORJAUKSET
TEKNISET TIEDOT
Malli CCG-1801M
Jannite 18 V
Laturi (ei toimiteta) BC-1815S / BC-1800
Tyhjakaynti
  • Enint. 5,5 mm/s
    -Vah. 1 mm/s