RYOBI One+ RY18BI150A - Elem
One+ RY18BI150A - Elem RYOBI - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen One+ RY18BI150A RYOBI PDF formátumban.
📄 124 oldal Magyar HU Letöltés 💬 AI kérdés
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 59
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Felhasználói kérdések a következőről One+ RY18BI150A RYOBI
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
Az e-mail privát marad: csak arra szolgál, hogy értesítsen, ha valaki válaszol a kérdésére.
Még nincsenek kérdések. Légy te az első, aki kérdez.
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ One+ RY18BI150A RYOBI
RYOBI One+ RY18BI150A - 1
RYOBI One+ RY18BI150A - 2
(RO) IMPORTANT!
RENDELTETÉSSZERÜ HASNZÁLAT
A termek a következő célokra hasznalható:
USB tapellatasu keszulekek mukodtetese es toltese
A termek kizárolag beltéri hasznalatra szolgál.
Akkumulator beszereléskor a termek az egyenáramot 230 V-os háztartasi valtoáramma vagy 5V-os USB (legfeljebb 2,4 A-es) toltóramma alakitja, hogya felhasznaló kūlönféle keszülékeket tölthessen es hasznalhasson.
A terméket 150 W-os kimeneti teljesitményhez méretezték. Ellenörizze az elektromos készülék névlegest teljesitményét, mielott a termékkel használná azt. Ne használja a terméket, ha az elektromos készülék névlegest teljesitménye meghaladja a 150 W-ot.
ALTALÁNOS BIZTONSAGI FIGYELMEZTETÉSEK
kölcsönadja valakinek a szerszámot, mellekelje a hasznalati utasitast is.
Ha termek nincs hasznalatban, vegye ki belole az akkumulatort.
A terméket beltérén és gyermekektól elzarva tárolja.
Ne helyezzen idegen targyakat a termekbe.
A terméket kizárolag a termék muszaki adataln megadott tipusu valtoarammal uzemeltesse.
A terméket soha nem szabad egy aramkorbe fixen bekotni.
Hasznalat kozben ne hagyafelugyelet nélkul a terméket
Csak 0 °C és 40 °C kozotti hämér sékleton használja a keszüléket.
Ne hasznalja a termeket eletfenntarto es egyeb orvosi berendezesek tapellatasara.
Csak RYOBI 18V ONE+ alkumulátort használjon. Ne használja mas gyartok akkumulátorait.
A muanyag részek semmilyen
körülmenyek bözott nem
érintkezhetnek fékolajjal,
benzinnel, petroleum alapú
termékek, beszívódo olajokkal
stb. A vegyszerek károsīthatjak,
gyengithetik vagy tönkrehetik a
muanyagot, ami súlyos személyi
sérulést eredményezhet.
ISMERJE MEG A TERMÉKET
Tekintse meg az abrát.
  1. Bekapcsoló/világitás gomb
  2. Térmegvilágító lámpa
  3. AC tápaljzat
  4. Akkumulátor-catlakozó
  5. Tölto USB-port
  6. Telefontartó
  7. Vilagito kijelzó
SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 1
Biztonsági fi gylémeztétés
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 2
A terméken vegzett
barmilyen munkálat elott
vegye ki az akkumulátort
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 3
Legyen tudataban az
áramūtes veszélyének.
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 4
Ne tegye ki esonek, es ne hasznalja nedves kornyezetben.
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 5
A gép bekapcsolása elott fi gyelmesen olvassa el az utmutató.
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 6
A kiselejtezett elektromost
termékeket nem szabad
a háztartási hulladékkal
együtt kidobni. Ezeket
újra kell hasznositani,
ha van ră lehetőseg.
Az úrahasznositással
kapcsolbatan érdeklódjön a
helyi önkormányzatnál vagy
a termek forgalmazojánál.
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 7
Kettoszigetelés
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 8
Szigetelt inverter
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 9
Gyorsan kiolvadoBiztositek
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 10
Csak belteri hasznalatra
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 11
Ez a szerszám minded,
a vásárlás europai unións
országaban hatályos
szabványnak megfelel.
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 12
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 13
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 14
Eurázsiai megfeleloségi jelzés
RYOBI One+ RY18BI150A - SZIMBÓLUMOK A TERMÉKEN - 15
Ukrajnai megfelelosegi nyilatkozat
USB 5 V DC, mindegyik 2,4 A, osszesen 2,4 A
Méretek: 140 mm x 75 mm x 80 mm