RYOBI One+ RY18BI150A - Pil
One+ RY18BI150A - Pil RYOBI - Ücretsiz kullanım kılavuzu
Cihazın kılavuzunu ücretsiz bulun One+ RY18BI150A RYOBI PDF formatında.
📄 124 sayfa Türkçe TR İndir 💬 Yapay zeka sorusu
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 93
Dilinizi secin ve e-postanizi yazin: ozel olarak cevrilmis bir surum gondereceğiz.
Kullanıcıların soruları hakkında One+ RY18BI150A RYOBI
0 soru bu cihaz hakkında. Bildiklerinizi cevaplayın veya kendinizinki sorun.
Bu cihaz hakkında yeni bir soru sor
E-posta gizli kalır: yalnızca birinin sorunuza yanıt verdiğinde sizi bilgilendirmek için kullanılır.
Henüz soru yok. İlk soruyu siz sorun.
KULLANIM KILAVUZU One+ RY18BI150A RYOBI
RYOBI One+ RY18BI150A - 1
RYOBI One+ RY18BI150A - 2
RYOBI One+ RY18BI150A - 3
RYOBI One+ RY18BI150A - 4
RYOBI One+ RY18BI150A - 5
RYOBI One+ RY18BI150A - 6
RYOBI One+ RY18BI150A - 7
RYOBI One+ RY18BI150A - 8
RYOBI One+ RY18BI150A - 9
RYOBI One+ RY18BI150A - 10
"EurAsian" atitikties Zenklas
RYOBI One+ RY18BI150A - 11
Ukrainos atitikties zenklas
GAMINIO TECHNINES SAVYBES
Batarya invertorunuzun tasariminda emniyet,performans ve guvenilirige oncelik verilmistir.
KULLANIM AMACI
Urun asaigidaki amaclarla kullanilabilir:
USB ile calisan cihazlari calistirmak ve sarj etmek
Urun yalinizca kapali mekanlarda kullanima uygundur.
Bir batarya paketi monte edildiginde, urun DC elektrigi 230 V AC ev elektrigine veya 5 V DC USB (2,4 A'ya kadar) sarj gucune donusturerek kullaniciin ceşitli cihazları sarj etmesine ve calistirmasina imkan verir.
Urun 150 W guc cikisi sinifindadir.
Urunu kullanmadan once elektrkli cihazinizin guc sinifini kontrol edin.
Elektrkli cihazinizin guc sinifi 150 W'dan yuksek olursa urunu kullanmayin.
GENEL GÜVENLIK UYARILARI
Tüm talimatlari okuyun ve anlayin.
kullanim oncesinde urunu hasarlara karsi denetleyin.
Kullanilmadiginda batarya paketini urunden cikartin.
Yaralanma riskini azaltmak icin, urun cocuklarin yaninda kullanilirken yakin supervizyon gereklidir.
Urunu kapali alanlarda ve cocuklardan uzakta muhafaza edin.
Urüne diger cihazlari takarken veçikartirken dikkatli olun. Fisleri urüne takarken zorlamayin.
Urunu asiri yuklemeyin. Urun, urun sinifindan daha dusuk cihazlara guc vermek icin kullanilmalidir.
Urunun igine yabanci nesneler koymayin.
Urunu yalnizca urun ozelliklerinde listelenen AC guc tipi kullanarak calistirin.
Urun asla bir devreye fiziksel olarak baglanmamaldir.
Calistirma sirasinda urunubasaindan ayrilmayin
Urunu yalinizca 0^ ve 40^ arasi sicutklikarda calistirin.
Urünü yasam destek cihazlarina veya baska tibbi ekipmanlara guç vermek icin kullanmayin.
Sadece RYOBI 18V ONE+ batarya paketleri kullanin. Baska ureticilerin batarya paketlerini kullanmayin.
URUNUNUZU TANIYIN
Cizimebakiniz.
  1. Guc/Isik dugmesi
  2. Alan
  3. AC soket
  4. Pil yuvasi
  5. USB sarj girişi
  6. Telefon tutucu
  7. LED gosterge
URUN UZERINDEKI SEMBOLLER
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 1
Güvenlik ikazi
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 2
Urün üzerinde herhangi bir calisma yapmaya baslamadan once batarya takimiçikartin.
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 3
Elektrik soku tehlikesine dikkat edin.
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 4
Urünü yagmura veyanemli kosullara maruzbirakmayin.
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 5
Lüften makineyi
çalıstirmadan.Once
talimatlari dikkatlice okuyun.
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 6
Atik elektrikli urunler
evsel atiklarla birlikte
atilmamaldir. Luften
tesislerin mevcut oldugu
yerlerde geridonusturun.
Geridonusum tavsiyesi icin
bölgenizdeki yetkili merciye
veya saticiya basvurun.
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 7
Gift yalitmli
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 8
Yalitimi invertor
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 9
Hizli tepkili sigorta
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 10
Sadece ic mekanda kullanilir
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 11
Urünün satin alindoği AB ülkeindeki:tüm duzenleyici standartlara uygundur.
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 12
EurAsian Uygunluk Isaretli
RYOBI One+ RY18BI150A - URUN UZERINDEKI SEMBOLLER - 13
Ukrayna uygunluk isareti.
URUN TEKNIK ÖZELLIKLERI
Batarya invertoru
Model RY18BI150A
Beslme: 18 V DC, 12,5 A MAX, 225 W MAX
Qiki: AC 230 V 50 Hz 150 W
USB 5 V DC her biri 2,4 A toplam 2,4 A
Boyutlar: 140mm× 75mm× 80mm