RYOBI One+ RY18BI150A - Baterija
One+ RY18BI150A - Baterija RYOBI - Nemokama naudojimo instrukcija
Raskite įrenginio instrukciją nemokamai One+ RY18BI150A RYOBI PDF formatu.
📄 124 puslapiai Lietuvių LT Atsisiųsti 💬 AI klausimas
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 70
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Naudotojų klausimai apie One+ RY18BI150A RYOBI
0 klausimas apie šį prietaisą. Atsakykite į tas, kurias žinote, arba užduokite savo.
Užduokite naują klausimą apie šį prietaisą
Klausimų dar nėra. Būkite pirmas, kuris paklaus.
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA One+ RY18BI150A RYOBI
(ET) TÄHTIS!!
VYZNAM KONTROLKY VYPINAČE
NAUDOJIMO PASKIRTIS
Jrenginj galima naudoti siais tikslais:
USB jrenginiams naudoti ir jkrauti
Sis jrenginys skirtas naudoti tik patalpoje.
Idejus akumulatoriu, Irenginys nuolatine elektros srove pavercia buityje naudojama 230V itamos kintamosios sroves energija arba 5 V nuolatines sroves (iki 2,4 A) USB jkrovimo energija, kad naudotojas galetu ikrauti ir naudoti ivairius Irenginius.
Irenginio vardiné galia yra 150 W. Pries naudodamiesi Irenginiu, patikrinkite savo elektrinio prietaiso giala. Nesinaudokite Irenginiu, jei jusuk elektrinio prietaiso giala viršija 150 W.
BENDRIEJI SAUGOS ISPEJIMAI
■ Kai jrenginiu nesinaudiojate, visada isimkite akumulatoriu.
Norintsumaintipavoju suzaloti, naudoantis jrenginiu salia vaiku, juos privaloma atidziai priizureti.
Laikykite jrenginipatalpoje,vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Prietaisus prie jrenginio junkite atsargiai. Nekiskite kistuku gaminj per jega.
Naudojant irengini gamintoj nenurodytu budu, gali sumazeti sio irenginio saugumas.
Neperkraukite gaminio. Irenginj privaloma naudoti mazesnes galios prietaisams, nei pats Irenginys.
Nedekite j renginj pašaliniu daiktu.
■ Irenginio niekada negalima neatjungiamai prijungti prie elektros grandines.
Nepalikite naudojamo jrenginio be prieziuros
Naudokite jrenginj tik esant nuo 0^ iki 40^ temperaturai.
Nenaudokite jrenginio gyvybes palaikymo prietaisams ar kitai medicininejrangai maitinti.
Naudokite tik RYOBI 18 V ONE+ akumulatori. Nenaudokite kitu gamintoju akumulatori.
PAZINKITE SAVO GRANDININI PJUKLA
Zr.pav.
  1. Jungimo / apšviétrimo mygtukas
  2. Teritorijos apsvietimoŽibintas
  3. Kintamosios srovés lizdas
  4. Baterijos jungtis
  5. USB jkrovimo prievadas
  6. Telefono laikiklis
  7. Šviesos diody indicatorius
SIMBOLIAI ANTIRENGINIO
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 1
Pranešimas apie sauguma
Pries pradedami bet kokius darbus gaminyje isimkite akumulatoriuy bloka.
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 2
Saugokités electrometros smugio pavojaus.
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 3
Nenaudoti lyjant ar esant drégnoms salygoms.
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 4
Atidžiai persikaitykite instrukcijas pries pradedami naudoti mechanizma.
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 5
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 6
Dviguba izoliacija
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 7
Izoliuotas baterijos jtampos keitiklis
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 8
Greito-leto veikimo tipo saugiklis
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 9
Naudoti tik patalpose
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 10
Sis prietaisas atitinka visas reglamentuotas normas ES salies, kurjis buvo nupirktas.
RYOBI One+ RY18BI150A - SIMBOLIAI ANTIRENGINIO - 11
Baterijos jtampos keitiklis
Modelis RY18BI150A
Maitinimas: 18 V DC, 12,5 A MAX, 225 W MAX
Isvestis AC 230 V 50 Hz 150 W
nuolatinés sroves USB 5 V DC, kiekviename lizde po 2,4 A, iš viso 2,4 A
Matmenys: 140mm× 75mm× 80mm Tezina 300g