RYOBI One+ RY18BI150A - Bateria
One+ RY18BI150A - Bateria RYOBI - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia One+ RY18BI150A RYOBI w formacie PDF.
📄 124 strony Polski PL Pobierz 💬 Pytanie AI
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 52
Prosze wybrac swoj jezyk i podac email: wyslemy specjalnie przetlumaczona wersje.
Pytania użytkowników dotyczące One+ RY18BI150A RYOBI
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
E-mail pozostaje prywatny: służy tylko do powiadamiania Cię, jeśli ktoś odpowie na Twoje pytanie.
Brak pytań. Zadaj pierwsze pytanie.
INSTRUKCJA OBSŁUGI One+ RY18BI150A RYOBI
(CS) DULEZITÉ UPOZORNENI!
PRZEZNACZENIE URZADZENIA
Produktu要考虑 uzywać do\ natestepujacych celów:
■ zasilanie i ladowanie urzadzen
zasilanych z gniazda USB;
Produkt jest przyznaczony do stosowania wyłącznie w pomieszczeniach.
Po zainstalowaniu akumulatora produkt konwertuje prad stały na prad przyemienny o napieciu 230 V do zastosowan w gospodarstwie domowym lub na prad stały o napieciu 5 V w gnieźdie USB (do 2,4 A), pozwalajcy na ladowanie i zasilanie rożnych urzadzen.
Wyjsciowa moc znamionowa produktuwynosi 150 W. Przed Rozpoczeciemkorzystania z produktu nalezy sprawdziocmoc pobieranaprzez urzadzenieelektryczne, ktore ma sie zamiar podlączyc. Nie uzywać produktu, jestli moc znamionowaurzadzenia elektrycznego, ktore ma siezamiar podlączyc, przyekracza 150 W.
OGOLNE OSTRZEZENIA DOTYCZACE BEZPIECZENSTWA PRACY
Zawsze usuwac akumulator z produitu, gdy nie jest on uzywany.
Produkt nalezy przechowyac w pomieszczeniach i poza zasięgiem daneci.
Nie umieszczac w produktcieciaj obczych.
Produkt nalezy zasilac wylacznie pradem przemiennym o parametrach podanych w specyfikaksi produktu.
Produktu nigdy nie nalezy trwale połaczać do obwodu elektrycznégo.
Niewozostawiac wączonego produktu bez nadzoru
Produkt nalezy stosowac tylko w temperaturach od 0^ do 40^ .
- Nie uzywac produktu do zasilania urzadzen podtrzymujacych zycie.
Nalezy stosowac wyłacznie akumulatory RYOBI 18 V ONE+. Nie stosowac akumulatorów innych producentów.
Niewolno dopuscić do kontaktplastikowych czeci z plynem
POZNAJ SWOJ PRODUKT
Patrz ilustracula.
  1. Przycisk zasilania/wlącznik swiatka
  2. Reflektor
  3. Gniazdu pradu przemennego
  4. Podlącenie do akumulatora
  5. Port USB do ladowania
  6. Uchwyt na Telefon
  7. Lampka kontrlna
SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 1
Zagrozenie bezpieczestewa
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 2
Przed Rozpoczeciem przy z produktem wymontowac akumulator.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 3
Uwaga - rzyko porañenia prámem.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 4
Nie wystawiać urzadzenia na dzialanie desczcu ani nie uzywac wowej schach o duzej wilgotnosci.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 5
Przed uruchomieniem urzadzenia prosimy uważnie przyczytacinstrukcję.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 6
Zuzyte produkty elektryczne
nie powinny byc
utylizowane z odpadami
domowymi. Prosimy
poddawac recyclungow i w
odpowiednichjejscach.
Informace o wasciwych
metodach recyclungu moza
uzyska c u wladz lokalnych
lub sprezedawcy.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 7
Podwójna izolacja
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 8
Falownik izolowany
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 9
Bezpiecznik szybki
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 10
Wylacznie do uzytku wewnatrz pomieszczeni
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 11
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 12
Oznaczenia zgodnosci EurAsian
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLE UMIESZCZONE NA PRODUKCIE - 13
Moc wyjsciowa AC 230 V 50 Hz 150 W Prad staly 5 V 2,4 A,违法犯罪 2,4 A
Wymiary: 140mm× 75mm× 80mm