RYOBI One+ RY18BI150A - Akumulators
One+ RY18BI150A - Akumulators RYOBI - Bezmaksas lietošanas instrukcija
Atrodiet ierīces rokasgrāmatu bez maksas One+ RY18BI150A RYOBI PDF formātā.
📄 124 lapas Latviešu LV Lejupielādēt 💬 AI jautājums
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 67
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Lietotāju jautājumi par One+ RY18BI150A RYOBI
0 jautājums par šo ierīci. Atbildiet uz tām, ko zināt, vai uzdodiet savu.
Uzdot jaunu jautājumu par šo ierīci
Vēl nav jautājumu. Esiet pirmais, kas uzdod.
LIETOŠANAS INSTRUKCIJA One+ RY18BI150A RYOBI
(LT) SVARBU!!
Produks ir paredzets lietošanai tikai telpas.
Kad akumulatoru bloks ir uzstadits, produits parveidot lidzstravu uz majsaimniecibas 230 V mainstravu vai 5 V lidzstravu USB (lidz 2,4 A) ladešanas jaudu, laujot lietotajam uzladet un apgadat ar stravu dažadas ierices.
Produkti i jusu elektriskas ierices jaudas pateriu. Neizmantot produktu, ja jusu ierices nominala jauda parsniedz 150 W.
VISPÄRIGIE DROSIBAS BRIDINÄJUMI
Nepaklaujiet Produktu lietum, slapjiem vai mitriem apstakliem.
Udens ieklusana izstradajumapalielinas elektrosoka risku.
Nonemiet akumulatora bloku, kad izstradajums netiek lietots.
Glabajiet produktu telpas un berniem nepieejama vieta.
Neievietojiet produkta sveskermenus.
Lietojiet produktu, izmantojot tikai mainstrāvas veidu, kas norādīts produkta specifikācijās.
Produktu nekad nedrikst ieklaut pastaviga slegumā.
Lietosanas laikaneatstajiet produktu bez uzraudzibas
Izmantojiet produktu tikai apkartejas vides temperaturas diapazona no 0^ un 40^ .
Izmantojiet tikai RYOBI 18V ONE+ akumulatoru blokus. Neizmantojiet citu ražotaju akumulatoru blokus.