RYOBI One+ RY18BI150A - Batterij
One+ RY18BI150A - Batterij RYOBI - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis One+ RY18BI150A RYOBI in PDF-formaat.
📄 124 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 27
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over One+ RY18BI150A RYOBI
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING One+ RY18BI150A RYOBI
(PT) IMPORTANTE!
Het product kan voor de volgende doeleinden worden gezruikt:
het van stroom voorzien en opladen van usb-apparaten
Het apparaat is alleen bedoeld voor gebruik binnenshuis.
Wanner een accu is geinstalleerd, zet het apparaat gelijkstroom om in 230 V wisselstroom voor huishoudelijk gebruik, dan wel 5V gelijkstroom voor usb (tot 2,4 A), zodate gebruiker verschillende apparaten kan opladen en van stroom kan voorzien.
Het product heeft een vermogen van 150 W. Controller het vermogen van uw elektrisch apparaat voor gebruik met het apparaat. Gebruik het product Niet als het vermogen van uw elektrisch apparaat hoger is dan 150 W.
apparaat uitleent, geef er dan ook de bijbehorende gebruikershandleiding bij.
Verwijder altijd de accuuit het apparaat wanner het Niet worden gebruikt.
Bewaar het apparaat binnenshuis en buiten bereik van kinderen.
Houd het product koel. Plaats het apparaat Niet in de buurt van warmtebronnen of in direct zonlicht.
Steek geen vreemde voorwerpen in het apparaat.
- Gebruik het apparaat alleen met het type wisselstroom dat in de productspecificities is vermeld.
Het apparatus mag nooit in een stroomkring worden opgenomen.
Laat het apparaat Niet onbeheerd awhile tijdens het gebruik.
Bedien het product alleen bij temperaturen:tussen 0^ en 40^
- Gebruik uitsluitend RYOBI 18 V ONE+ accu's. Gebruik geen accu's van andere fabrikanten.
KEN UW PRODUCT
Zie illustratie.
  1. Aan-/uit-knop / verlichting
  2. Omgevingsverlichting
  3. AC-aansluiting
  4. Aansluiting voor het.Accupak
  5. USB-oplaadpoort
  6. Telefoonhouder
  7. LED-aanduiding
SYMBOL OP HET PRODUCT
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 1
Waarschuwing
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 2
Verwijder de accu voordatu werkzaamheden aan het product uitvoert.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 3
Wees voorzichtig: elektrische schok!
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 4
Gelieve de instructies zorgvuldig te lezen voordat u de machine in gebruik neemt.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 5
Elektrisch afval mag
niet samen met ander
huishoudafval worden
weggegooid. Gelieve
te recycleren indien de
mogelijkheid bestaat.
Neem contact op met uw
lokaal bestuur of handelaar
om advies te krijgen over
recyclage.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 6
Dubbele isolatie
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 7
Geisoleerde omvormer
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 8
Snelfase type zekering
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 9
Uitsluitend voor binnenshuis gebruik
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 10
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 11
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 12
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 13
EurAsian-symbol van overeenstemming
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOL OP HET PRODUCT - 14
Oekraiens conformiteitssymbol
PRODUCTGEGEVENS
Accu-omvormer
Model RY18BI150A
Levering: 18 V DC, 12,5 A MAX, 225 W MAX
Output AC 230 V 50 Hz 150 W