RYOBI One+ RY18BI150A - Baterie
One+ RY18BI150A - Baterie RYOBI - Bezplatný návod k obsluze
Najděte návod k zařízení zdarma One+ RY18BI150A RYOBI ve formátu PDF.
📄 124 stran Čeština CS Stáhnout 💬 Otázka AI
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 56
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Dotazy uživatelů ohledně One+ RY18BI150A RYOBI
0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.
Položte novou otázku o tomto zařízení
E-mail zůstává soukromý: slouží pouze k tomu, aby vás informoval, pokud někdo odpoví na vaši otázku.
Zatím žádné otázky. Buďte první, kdo se zeptá.
NÁVOD K OBSLUZE One+ RY18BI150A RYOBI
(HU) FONTOS!
ZAMYŠLENÉ POUŽITÍ
Tento vyrobek je mozné používat k nasledujícím učelúm:
napajeni a dobijeni zaizeni pres rozhrani USB,
Tento vyrobek je urcen k použivani pouze v interiéru.
S instalovanou bateri'i toto zařizení mení její stejnosměrné napěti na střidavé napěti 230 V jakov domáci zásuvce nebo na stejnosměrné napěti 5 V jakov rozhrani USB (maximálni odběr 2,4 A), takě je možné napajet a dobíjet rúzná zařizení.
Jmenovity vystupni vykon tohoto meneje 150 W.Pred pouzivanim meneice zkontrolujte jmenovity prikon elektrickego zaizeni. Nepouzivejtemenic k napajeni elektrickych zaizeni, jejichz jmenovity prikon je vyssi nez 150 W.
VŠEOBECNÁ BEZPECNOSTNI VAROVÁNÍ
    Kdyzneni menci pouzivan,vyjmete znejbaterii.
    K sniženi rizika urazu je nezbytné dusledné dohlížet na používani menicve v blízkosti deti.
    Ménic skladujte v interiéru a mimo dosah detí.
    Nestrkejte do měniče zádné prědměty.
    Ménic používejte pouze jako zdroj střidavého napěti upresného v jeho technickích vlastnostech.
Ménic by nemel nikdy byt pripojen k zatezi napevno.
Behem provozu nenechavejtemnic bez dozoru.
Mlhovač provozujte pouze pri teplotách mezi 0 °C a 40 °C.
Nepoužívejte tento měnič k napájení oživovacích zařizení ani jinych lékarskích pristroju.
Pouziveje pouze 18V baterie RYOBI ONE+. Nepouziveje baterie od jin'ych vyrobcu.
POZNEJTE SVUJ NASTROJ
Viz vyobazení.
  1. Vypinač / tlačitko světla
  2. Plośné světlo
  3. Zásuvka střdáveho napěti
  4. Bateriový konektor
  5. Dobijeci port USB
  6. Držák na Telefon
  7. Světelné kontrlka
SYMBOLYNA VYROBKU
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 1
Bezpečnostní výstraha
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 2
Pred započetim jakékoli
préce na fukaru nejdříve
vyjměte baterii.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 3
Dávejte si pozor na nebezpeci elektrického urazu.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 4
Nevystavujte desti nebo nepouzívejte ve vlhkych podminkach.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 5
Pred spustěním prístroje si radné prěctěte pokyny.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 6
Opad elektrickych
vyrobku se nesmi likvidovat
v domovnim odpadu.
Recyklujte prosim na
sbernych mistech. Pteje se u
mistnich uradu nebo prodejce
na postup pri recyklaci.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 7
Dvojita izolace
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 8
Oddéleny ménic
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 9
Rychla pojistka
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 10
Jen pro vnitri pouziti
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 11
Toto nárdí je v souladu se
vsemi normami a predpisy
platnými v zemi EU, ve
které bylo zakoupeno.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 12
Euroasijská značka shody
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 13
Ukrajinská značka shody
Svetelná kontrolkaStav Žešení problémů
Zelená Měnič je zapnutý.
2. Odpojte všechna zařizení. Baterie musí být dostatečné nabita.
3. Stiskem vypínače / tlacítka světla zapnete zásuvku střidavého napěti.
Bliká Žlutá Baterie je málo nabitá. Baterii vyjměte a dobjite.
Zabliká Červéná (3×)Baterie není dostatečné nabità.Baterii vyjměte a dobjite.
Nebezpečenstvo Úderu elektrickým prudom.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 14
Opotrebované elektrické
zariadenia by ste nemali
odhadzovat' do domového
odpadu. Prosime o recykláciu
ak je moźné. Kontaktujte
miestne urady, alebo predajcu
pre viac informaci ohladom
ekologického spracovania.
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 15
Dvojita izolácia
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 16
Izolovaný menč
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 17
Euroázijská značka zhody
RYOBI One+ RY18BI150A - SYMBOLYNA VYROBKU - 18
Ukrajinské označenie zhody
SPEGIFIKACIE PRODUKTU
Menic prudu
Modelis RY18BI150A
Napájanie: 18 VDC, 12,5 A MAX, 225 W MAX
Vykon AC 230 V 50 Hz 150 W
USB 5 V DC každý 2,4 A celkom 2,4 A
Rozmery: 140mm× 75mm× 80mm
Hmotnost 300 g
Bliká na Červeno Vyrobok je pret'ažený.
Bliká na Žlto Batoria je slabo nabitá. Vyberte bateriu a nabite ju.
Bliká na Červeno (3x)
Baturia je nedostatočné nabitá.
Vyberte bateriu a nabite ju.
IPEDHA3HauyEHNE
PpOdykTbT MoKe Da ce n3nON3Ba 3a CneHnTe ueJi:
Функционпан e 3apexдан eHa yctpoiCTBa,3axpaHbHn npe3 USB;
IpoDyKTbT e IpeHa3HaueH 3a ynoTppe6a cmo Ha 3akpnto.
Korato e noctabeha akymylatopha 6atepna, npodykTBn ppeobpa3yBa DC B 230 V AC 6ntoBO hnpexeHne nn 5V noctoHEn TOK 3a 3apeXdaHe npe3 USB (do 2,4 A), Koeto No3BOnraHa Ha notpe6ntela da 3apeXda n 3axpaHba pa3nnuHN yCTpoiCTBa.
BnKTe pkoBOcTBOTO 3a onepaTopa Ha eneKtpoHnKaTa.
PpOdyKTbTcHOMnHaJIHaMOuHocCT 150 W. PpOBepTe HOMnHaJIHaTa MOUHOCT Ha BAWeTo eNEKtpnuecko yCTpoiCTBO, ppei Da rO n3NoI3BaTe 3aEIdHo C npOduKyta. He N3NoI3BaIte npOduKyta, aKO HOMnHaJIHaTa MOuHOCT Ha BAWeTo eNEKtpnuecko yCTpoiCTBO HaDbNtBabA 150 W.