RYOBI One+ RY18BI150A - Patarei
One+ RY18BI150A - Patarei RYOBI - Tasuta kasutusjuhend
Leidke seadme juhend tasuta One+ RY18BI150A RYOBI PDF-formaadis.
📄 124 lehekülge Eesti ET Laadi alla 💬 AI küsimus
Notice RYOBI One+ RY18BI150A - page 73
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Kasutajate küsimused teemal One+ RY18BI150A RYOBI
0 küsimus selle seadme kohta. Vastake nendele, mida teate, või esitage oma.
Esita uus küsimus selle seadme kohta
Veel pole küsimusi. Olge esimene, kes küsib.
KASUTUSJUHEND One+ RY18BI150A RYOBI
(HR) VAŽNO!
Akumuunduri juures on peetud esmatähtsaks ohutust, toövöimet ja toökindlust.
OTSTARBEKOHANE KASUTAMINE
Toodet voib kasutada jargmistel eesmärkidel:
USB-toitega seadmete kasutamine ja laadimine;
Toode on moeldud kasutamiseks ainult sisingimustes.
Kui aku on paigaldatud, muundab toode alalisvoolu elektrienergia 230 V vahelduvvoolu voi 5 V alalisvoolu USB (kuni 2,4 A) laadimisvoimsuseks, voimaldades kasutajal laada ja toita mitmesuguseid seadmeid.
Toote nimivoimsus on 150 W. Enne tootega kasutamist kontrollige omalelektriseadme nimivoimsust. Arge kasutage toodet, kui teie elektriseadme nimivoimsus ületab 150 W.
OHUTUSE ULDEESKIRJAD
    Eemaldage aku, kui te toodet eikasuta.
    Vigastusteohu vahendamiseks tuleb toote kasutamisel laste lahedral lapsi hoolikalt valvata.
    Hoidke toodet siseruumides ja lastekaeulatusest eemal.
    Arlge sisestage toottesse võörkehi.
    ■ Kasutage toodet ainult selle tehnilistes andmetes loetletud vahelduvvoolutuibi abil.
    Toodet ei tohiks kunagi ühendada vooluvörku.
Arge jatke toodet too ajal jarelevalteta.
Kasutage toodet ainult temperatuurivahemikus 0-40 °C.
Arge kasutage toodet elu toetavate seadmete voi muude meditsiiniseadmete toiteks.
■ Kasutage üksnes RYOBI 18V ONE+ akut. Arge kasutage ühegi teise tootja akut.
Arge laske plastosadel mitte mingil
juhul sattuda kokkupuutesse
auto pidurivedeliku, bensiini,
bensiinipohiste toodete,
immutusolidgea voi muude
samalaadsete vedelikega. Kemikaalid
voivad plaste rikkuda, norgendada
voi neile havitavlt mojuda, mis voib
pohjustada raske kehavigastuse.
ÖPPIGE OMA TOODET TUNDMA
Vaadake joonist.
  1. Toite-valgustusnupp
  2. Prozektor
  3. Vahelduvvoolu pistikupesa
  4. Akuterminal
  5. USB-iaadimisport
  6. Telefonihoidja
  7. LED margutuli
MASINAL OLEVAD SÜMBOLID
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 1
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 2
Ohutusalane teave
Enne mistahes toode tegemist toote kallal votke aku valja.
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 3
Arvestage elektrilooigi ohuga.
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 4
Arge jatke vihma katte voikasutage niiskes kohas.
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 5
Enne seadme kasutamist
lugege palun kasutusjuhend
hoolega labi.
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 6
Mittekasutatavaid
elektritooteid ei tohi visata olmejätmete hulka. Vaid tuleb via vastavasse
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 7
Topeltisolatsion
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 8
Isoleeritud muundur
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 9
Kiire-vivitusega
rikkevoolukaite
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 10
Ainult ruumis kasutamiseks
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 11
Vastab kõigile eeskirjadele EL-i liikmesriigis, kus toode on ostetud.
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 12
Euraasia vastavusmark
RYOBI One+ RY18BI150A - MASINAL OLEVAD SÜMBOLID - 13
Ukraine vastavusmargis
TOOTE TEHNILISED ANDMED
Akumuundur
Mudel RY18BI150A
Tarne: 18 V DC, 12,5 A MAX, 225 W MAX
Väljund AC 230 V 50 Hz 150 W
USB 5 V alalisvoolu; igaüks 2,4 A; kokku 2,4 A
Möddud: 140 mm x 75 mm x 80 mm