RYOBI EAG750RB - Daráló
EAG750RB - Daráló RYOBI - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen EAG750RB RYOBI PDF formátumban.
📄 109 oldal Magyar HU Letöltés 💬 AI kérdés ⚙️ Műsz. adat
Notice RYOBI EAG750RB - page 61
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
SKIP
Gyakran ismételt kérdések - EAG750RB RYOBI
Felhasználói kérdések a következőről EAG750RB RYOBI
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
Az e-mail privát marad: csak arra szolgál, hogy értesítsen, ha valaki válaszol a kérdésére.
Még nincsenek kérdések. Légy te az első, aki kérdez.
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ EAG750RB RYOBI
  1. Csiszolokorong (tarcsa)
  2. Vedolemez
  3. Kisegito fogantyu
  4. Tengely reteszgomb
  5. Kapcsologomb
  6. Külso perem
  7. Külso alatet
  8. Hajtótengely
  9. Szoritókulcs
  10. Védölemez reteszelő kar
  11. Mūködesjelzǒ lámpa
ÁLTALÁNOS BIZTONSAGI ELOÍRÁSOK
BIZTONSAGI ELOIRASOK CSISZOLOK:
Ezen eloiras be nem tartasa baleseteket es sulyostesti seruliseket okozhat.
■Rendszeresen tisztitsa a szerszam szellózonyilásait. A motor légáramlása a motorház
Magyar
TOVÁBBI BIZTONSAGI ELOÍRÁSOK MINDEN MÜVELETRE
Kiegészitő altalánosBiztonsagi elóirások Megugrás
■ Kūlōns figyelemmel járjon el, ha sarkokon, éles peremeken stb. dolgozik. Kerülje a tartozék
A SAROKCSISZOLOKRA VONATKOZO
A csiszolókorongokat száraz helyen tárolja.
Soha ne tegyen semmilyen targyat a korongokra.
A csiszolokorongokat kizarolag csiszolasra szabad hasznalni.
A korongok tárolasat es kezelését elovigyázatosan, agyartó ceg utasításai szerint kell végezni.
Ellenorizze, hogy a munkadarab / megmunkalandó felület kello modeston rögzitve legyen.
Csak javasolt tartozekokat hasznaljon.
Magyar
■Munka kozben viseljen mindig vedoszemüveget es fulvedot.
A korong alatét ill. a kulso alatét kulso atméroje meg kell hogy egyezzen.
A sarokcsiszolot két kézzel szilárdan fogva használja.
MUSZAKI ADATOK
Tipus EAG750RS EAG750RB
Korong 115 mm (4.5 in) 125 mm (5 in) atméroje
Vastagsag 6 mm 6 mm
Feszültseg 230 V - 240 V 230 V - 240 V 50 Hz 50 Hz
Bemenet 750 W 750 W
Tengely M14 M14
Névleges 11,000 min-1 11,000 min-1 fordulatszam
Teljes hossz 310 mm 310 mm