RYOBI EAG750RB - Drtič
EAG750RB - Drtič RYOBI - Bezplatný návod k obsluze
Najděte návod k zařízení zdarma EAG750RB RYOBI ve formátu PDF.
📄 109 stran Čeština CS Stáhnout 💬 Otázka AI ⚙️ Specifikace
Notice RYOBI EAG750RB - page 57
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
SKIP
Často kladené otázky - EAG750RB RYOBI
Dotazy uživatelů ohledně EAG750RB RYOBI
0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.
Položte novou otázku o tomto zařízení
E-mail zůstává soukromý: slouží pouze k tomu, aby vás informoval, pokud někdo odpoví na vaši otázku.
Zatím žádné otázky. Buďte první, kdo se zeptá.
NÁVOD K OBSLUZE EAG750RB RYOBI
  1. Brusny kotouč
  2. Ochranny kryt
  3. Pomocna rukojet
  4. Tlačitko pro aretaci vřetene
  5. Spinač
  6. Prruba
  7. Vnejsi priruba
  8. Vréteno pohonu
  9. Wrench
  10. Blockański páčka ochranného krytu
  11. Světelné indicátor napěti
OBEÇNÉ BEZPEÇNOSTNI POKYNY
BEZPECNOSTNI POKNY PRO BRUSKY:
Nedodrzeni tohotoPokynu muze zpusobit vazne zraneni ci materialni skody.
Čestina
nedocházelo k usazování kovovych cástic, které by mohly zpusobit uraz elektrickým proudem.
Nepoužívejte nárádi v blízkosti hořlavych preydmetu. Jiskřením by mohlo dojt k jejich vzniceni.
POZNÁMKA: UvedenéPokyny se tykaji pouze specifickeho náradi, které se použivá s chladici tekutinou.
DALSI BEZPECNOSTNI POKNY PRO VSECHNY OPERACE
Doplnujici obecné bezpecnostni poukyny Zpětny raz (kickback)
ztratu kontrly a zpétný raz.
Zkontrolujte, zda rychlost otáček uvedená na brusném kotouči souhlasí s jmenovitou rychlostí brusky.
Zkontrolujte, zda je prümér brusného kotoučekompatibilíns náradím a se závitem na vřetenu.
■ Brusné kotouče je nutné skladovat v suchu.
Pri prenašeni náradi vypněte. Na brusné kotouče nepokládejte zádný prédmet.
■ Brusné kotouče se nesmí používat k jiným učelūm než k broušeni materialú.
S brusnymi kotouci je nutné zacházet opatrné, v souladu s doporučenimi vyrobce.
Zkontrolujte, zda je bruska nasazena v souladu s poukyny tohoto navodu k obsslze.
Nepoužívejte redukce ani adaptéry, abyste mohlinasadit brusný kotouč na velký upinaci prümér.
Zkontrolujte správné upevněi opracovávaného materílu.
Použ ivejte pouze doporučena príslušenstvi.
Při práci noste ochranné brýle a sluchovou ochranu.
Čestina
■ Přiruba brusného kotouče a vnejsi príruba musi mit stejný vnejsi prümér.
Při práci držte náradi pevně oběma rukama.
TECHNICKÉ UDAJE
Prümér brusného 115 mm (4.5 in) 125 mm (5 in) kotouče
Tloustka 6 mm 6 mm
Elektrické 230 V - 240 V ~ 230 V - 240 V ~ napěti 50 Hz 50 Hz
Vstup 750 W 750 W
Zavit na M14 M14 vretenu
J menovitá 11,000 min-1 11,000 min-1 rychlost
Celkova delka 310 mm 310 mm