EAG750RB - Malūnas RYOBI - Nemokama naudojimo instrukcija
Raskite įrenginio instrukciją nemokamai EAG750RB RYOBI PDF formatu.
Dažnai užduodami klausimai - EAG750RB RYOBI
Naudotojų klausimai apie EAG750RB RYOBI
0 klausimas apie šį prietaisą. Atsakykite į tas, kurias žinote, arba užduokite savo.
Užduokite naują klausimą apie šį prietaisą
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA EAG750RB RYOBI
Dazas valstis slipripa ir ieklauta standarta komplektacija.
EKSPLUATACICAJA
Skatiet 3 attelu
BRIDINAJUMS
Nenaudokite elektrinio irankio salia degiu medziagu. Kibirkstys gali sias medziagas uzdegti.
Lietuviskai
DAUGIAU SAUGOS INSTRUKCIJOS ATLIEKANT VISAS OPERACIJAS
Toliau pateikiamos saugos instrukcijos, susijusios su ivairias ispajimals del atgalinio smugio
kita jrankio prieda.Sugnybus ar uzkabinus,besisukantis
priedas greitai prigesta,o del to nevaldomas jrankis
atsoksta priesinga jrankio priedui sukimosi kryptimi sukibimo vietoje.
Ranku niekada nedekite salia besisukancio irankio priedo. Priedas gali atsokti atgal Jusu ranka.
SPECIALIOS SAUGOS TAISYKLEs
Patikrinkite, ar disko šlifavimo disko matmenys atitinka šlifuoklj ir diskas telpa ant ašies.
Slifavimo diskus butina laikytis sausoje vietoje.
Nelaikykite joki daiktu virš šlifavimo disku.
■ Slifavimo diskus galima naudoti tik šilfavimo darbams.
Patikrinkite, ar diskas prritvirtantas, laikantis sios instrukcijos nurodymu.
Patikrinkite, kad ruosinys butu tinkamai parentas.
Naudokite tik rekomenduojamas papildomas detales.
Visada dévèkite apsauginius akinius ir ausu apsauga.
Jungés ir spaustuvo iðorinis skersmuo turi buti vienodas.
Dirbdami, tvirtai laiky kite jranki abiejomis rankomis.
TECHNINIAI REIKALAVIMAI
| Modelis EAG750RS | EAG750RB | |
| Diskoskersmuo | 115 mm (4.5 in) | 125 mm (5 in) |
| Storumas | 6 mm | 6 mm |
| Itampa | 230 V - 240 V~50 Hz | 230 V - 240 V~50 Hz |
| Ivestis | 750 W | 750 W |
| Veleno sriegis | M14 | M14 |
Lietuviskai
Nominalus greitis 11,000 min-1 11,000 min-1
Visas ilgis 310 mm 310 mm