RYOBI CCC-1801M - Brusilnik
CCC-1801M - Brusilnik RYOBI - Brezplačna navodila za uporabo
Brezplačno poiščite navodila za napravo CCC-1801M RYOBI v formatu PDF.
📄 104 strani Slovenščina SL Prenesi 💬 Vprašanje AI
Notice RYOBI CCC-1801M - page 85
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Vprašanja uporabnikov o CCC-1801M RYOBI
0 vprašanje o tej napravi. Odgovorite na tiste, ki jih poznate, ali zastavite svoje.
Zastavite novo vprašanje o tej napravi
E-pošta ostaja zasebna: uporablja se samo za obveščanje, če nekdo odgovori na vaše vprašanje.
Še ni vprašanj. Bodite prvi, ki postavi vprašanje.
NAVODILA ZA UPORABO CCC-1801M RYOBI
TA NAVODILA SHRANITE.
DELOVNO OBMOČJE
Delovno območje naj bo Čisto in dobro osvetljeno. Založena in temna območja kličejo nasrećo.
ELEKTRICNA VARNOST
OSEBNA VARNOST
Pri delu bodite pozorni, glejte kaj delate in elektricna orodja uporabljaje zdravo pametjo.
UPORABA IN NEGA BATERIJSKIH ORODIJ
Slovensko
SPLOŠNA VARNOSTNA NAVODILA
SERVIS
SPECIFIKACIJE
Napetost 18 V
Hitrost brez obretenite 11000 min-1
Baterije (niso priložene) BPP-1817MBPP-1815M
Polnilec (ni prilozen) BC-1815S BC-1800
Dimenzije trikotega podnożja 140 x 100 mm
Kroznipremer 1,8mm