RYOBI CCC-1801M - Schuurmachine
CCC-1801M - Schuurmachine RYOBI - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis CCC-1801M RYOBI in PDF-formaat.
📄 104 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice RYOBI CCC-1801M - page 34
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over CCC-1801M RYOBI
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING CCC-1801M RYOBI
BEWAAR DEZE VOORSCHRIFTEN ZORGVULDIG.
WERKOMGEVING
PERSOONLIJKE VEILIGHEID
GEBRUK EN ONDERHOUD VAN APPARATEN MET ACCUPAK
Nederlands
ALGEMENE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN
REPARATIES
TECHNISCHE GEGEVENS
Spanning 18V
Toerental bij nullast 11.000 t.p.m.
Laadapparaat (niet bijgeleverd) BC-1815S BC-1800
Afmetingen van de schuurvoet 140× 100mm
Diameter cirkelvormige
schurbeweging 1,8 mm