RYOBI CCC-1801M - Szlifierka
CCC-1801M - Szlifierka RYOBI - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia CCC-1801M RYOBI w formacie PDF.
📄 104 strony Polski PL Pobierz 💬 Pytanie AI
Notice RYOBI CCC-1801M - page 80
Prosze wybrac swoj jezyk i podac email: wyslemy specjalnie przetlumaczona wersje.
Pytania użytkowników dotyczące CCC-1801M RYOBI
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
E-mail pozostaje prywatny: służy tylko do powiadamiania Cię, jeśli ktoś odpowie na Twoje pytanie.
Brak pytań. Zadaj pierwsze pytanie.
INSTRUKCJA OBSŁUGI CCC-1801M RYOBI
PRZECHOWAJCIE NINIEJSZA INSTRUKCJE.
OTOCZENIE ROBOCZE
BEZPIECZENSTWO ELEKTRYCZE
BEZPIECZENSTWO OSOBISTE
Polski
OGOLNE WYMAGANIA BHP
SPOSOB UZYCIA I KONSERWACJA NARZEDZI BEZPRZEWODOWYCH
NAPRAWY
PARAMETRY TECHNICZNE
Napięcie 18 V
Prędkość bez obczyzenia 11000 obrotów/min
Ladowarka (nie objeta dostawa) BC-1815S BC-1800
Wymiary płyty oporowej 140 x 100 mm
Mimośrodowość 1,8 mm