CCC-1801M - Slipemaskin RYOBI - Gratis bruksanvisning og manual
Finn enhetens veiledning gratis CCC-1801M RYOBI i PDF-format.
Brukerspørsmål om CCC-1801M RYOBI
0 spørsmål om dette apparatet. Svar på dem du kjenner, eller still ditt eget.
Still et nytt spørsmål om dette apparatet
BRUKSANVISNING CCC-1801M RYOBI
TA VARE PÁ DISSE FORSKRIFTENE.
ARBEIDSOMGIVELSER
Hold arbeidsomraret rent og godt belyst. Ulykker kan lett skje pa rotete og mørke omrader.
ELEKTRISK SIKKERHET
PERSONLIG SIKKERHET
Sta stott pa bena og strekk ikke armen for langt.
BRUK OG VEDLIKEHOLD AV VERKTØY UTEN LEDNING
Norsk
ALMENNE SIKKERHETSFORSKRIFTER
REPARASJONER
TEKNISKE EGENSKAPER
| Spenning | 18 V |
| Hastighet ubelastet | 11000 odomr/min |
| Lader (ekstrautstyr) | BC-1815S BC-1800 |
| Sålens mål | 140 x 100 mm |
| Omkretsdiameter | 1,8 mm |