RYOBI CCC-1801M - Zımpara makinesi
CCC-1801M - Zımpara makinesi RYOBI - Ücretsiz kullanım kılavuzu
Cihazın kılavuzunu ücretsiz bulun CCC-1801M RYOBI PDF formatında.
📄 104 sayfa Türkçe TR İndir 💬 Yapay zeka sorusu
Notice RYOBI CCC-1801M - page 93
Dilinizi secin ve e-postanizi yazin: ozel olarak cevrilmis bir surum gondereceğiz.
Kullanıcıların soruları hakkında CCC-1801M RYOBI
0 soru bu cihaz hakkında. Bildiklerinizi cevaplayın veya kendinizinki sorun.
Bu cihaz hakkında yeni bir soru sor
E-posta gizli kalır: yalnızca birinin sorunuza yanıt verdiğinde sizi bilgilendirmek için kullanılır.
Henüz soru yok. İlk soruyu siz sorun.
KULLANIM KILAVUZU CCC-1801M RYOBI
BU TALIMATLARI SAKLAYINIZ.
CALISMA ORTAMI
ELEKTRIK GUVENLIGI
SAHSIGUVENLIK
KABLOSUZ ALETLERIN KULLANIMI VE BAKIMI
Türkce
GENEL GÜVENLIK TALIMATLARI
TAMIRATLAR
TEKNIK ÖZELLLIKLER
Basinç 18V
Bosta hiz 11000 devir/dak
Sarj aleti (dahil degildir) BC-1815S BC-1800
Taban ölcüleri 140 x 100 mm
Yorunge capi 1,8 mm