CCC-1801M - șlefuitor RYOBI - Manual de utilizare gratuit
Găsiți gratuit manualul dispozitivului CCC-1801M RYOBI în format PDF.
Întrebările utilizatorilor despre CCC-1801M RYOBI
0 întrebare despre acest aparat. Răspundeți la cele pe care le cunoașteți sau puneți-vă propria.
Pune o întrebare nouă despre acest aparat
MANUAL DE UTILIZARE CCC-1801M RYOBI
SIGURANTA ELECTRICA
deteriorat sau incurcat.
SIGURANTA PERSONALÄ
UTILIZAREA Şİ INTRETINEREA MAŞINILOR FÄRÄ FIR
Româna
MÁSURI DE SIGURANTA GENERALE
REPARATII
CHARACTERISTIC TEHNICE
| Tensiune | 18 V |
| Viteza in gol | 11000 rot/min |
| Incărcător (nu este furnizat) | BC-1815S BC-1800 |
| Dimensiunile tăpii | 140 x 100 mm |
| Diametrul orbital | 1,8 mm |