RYOBI CCC-1801M - Hiomakone
CCC-1801M - Hiomakone RYOBI - Ilmainen käyttöohje ja opas
Löydä laitteen käyttöohje ilmaiseksi CCC-1801M RYOBI PDF-muodossa.
📄 104 sivua Suomi FI Lataa 💬 AI-kysymys
Notice RYOBI CCC-1801M - page 51
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Käyttäjien kysymyksiä aiheesta CCC-1801M RYOBI
0 kysymys tästä laitteesta. Vastaa tuntemiisi tai esitä omasi.
Esitä uusi kysymys tästä laitteesta
Ei vielä kysymyksiä. Esitä ensimmäinen.
KÄYTTÖOHJE CCC-1801M RYOBI
SÄLYTÄ NÄMÄ OHJEET.
TYÖYMYPÄRISTÖ
SAHKOTURVALLISUUS
Kun tyoskenteletulkona, kayta yksinomaan ulkokayttoon sopivia jatkojohtoja. Valtat sahkokiuvaan.
HENKILÖTURVALLISUUS
JOHDOTOMIEN TYÖKALUJEN KÄYTTO JA HUOLTO
Suomi
YLEISET TURVALLISUUSOHJEET
KORJAUKSET
TEKNISET TIEDOT
Jannite 18V
Tyhjakaynti 11000 kierrosta/min
Laturi (ei toimiteta) BC-1815S BC-1800
Luistimen mitat 140 x 100 mm
Orbitaalhalkaisija 1,8 mm