EAG750RS - Młynek RYOBI - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia EAG750RS RYOBI w formacie PDF.
Często zadawane pytania - EAG750RS RYOBI
Pytania użytkowników dotyczące EAG750RS RYOBI
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
INSTRUKCJA OBSŁUGI EAG750RS RYOBI
- Tarcza zdzierająca (ściernica)
- Pokrywa ochronna
- Rękojeść pomocnicza
- Przycisk blokady wrzeciona
- Włącznik
- Kołnierz zewnętrzny
- Zewnętrzny kołnierz oporowy
- Wał napędowy
- Kluczyk
- Dźwignia blokady pokrywy ochronnej
- Lampka kontrolna podłączenia pod napięcie
OGÓLNE WYMAGANIA BHP
ZALECENIA BHP DOTYCZĄCE SZLIFIEREK KĄTO- WYCH:
■ Nie zastosowanie sie do tego wymogu może spowodować wypadki lub też cieżkie obrażenia ciała.
Polski
narzędziem.
■ Nie należy używać narzędzia podczas transportu.
DALSZE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA DLA WSZYSTKICH OPERACJI
Dodatkowe ogólne przepisy bezpieczeństwa Odbicie (odrzut)
odpowiednie środki, by móc panować nad narzędziem w przypadku odbicia czy sprężenia zwrotnego.
WYMAGANIA BHP SPECYFICZNEDLA
■Tarcze zdzierające powinny być przechowywane w suchym miejscu.
■ Nie kładźcie żadnego przedmiotu na tarcze szlifierskie.
■Tarcze szlifierskie powinny być używane jedynie w celu wykonywania szlifowania.
Polski
taka sytuacja, skontrolujcie wasze narzędzie w celu znalezienia przyczyny zaistniałego problemu.
■ Sprawdźcie czy obrabiany przedmiot jest poprawnie podtrzymywany.
■ Stosować wyłącznie akcesoria zalecane przez producenta.
■Należy zawsze nosić okulary ochronne i ochronniki słuchu.
■Jeżeli zachodzi potrzeba, używajcie innego wyposażenia ochronnego, jak rękawice, fartuch czy kask.
■ W tym miejscu osłona tarczy nie może was chronić, gdyż nie pokrywa tarczy.
■Podczas użytkowania narzędzia, należy je mocno trzymać dwoma rękami.
PARAMETRY TECHNICZNE
| Średnica tarczy | 115 mm (4.5 in) | 125 mm (5 in) |
| Grubość 6 mm 6 mm | ||
| Napięcie | 230 V - 240 V ~ 50 Hz | 230 V - 240 V ~ 50 Hz |
| Zasilanie 750 W | 750 W | |
| Gwint wrzeciona | M14 | M14 |
| Prędkość znamionowa | 11,000 min-1 | 11,000 min-1 |
| Całkowita długość | 310 mm | 310 mm |