EAG750RS - Daráló RYOBI - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen EAG750RS RYOBI PDF formátumban.
Gyakran ismételt kérdések - EAG750RS RYOBI
Felhasználói kérdések a következőről EAG750RS RYOBI
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ EAG750RS RYOBI
- Csiszolókorong (tárcsa)
- Védőlemez
- Kisegítő fogantyú
- Tengely reteszgomb
- Kapcsológomb
- Külső perem
- Külső alátét
- Hajtótengely
- Szorítókulcs
- Védőlemez reteszelő kar
- Működésjelző lámpa
ÁLTALÁNOS BIZTONSÁGI ELŐÍRÁSOK
BIZTONSÁGI ELŐÍRÁSOK CSISZOLÓK:
■ Ezen előírás be nem tartása baleseteket és súlyos testi sérüléseket okozhat.
■Rendszeresen tisztítsa a szerszám szellőzőnyilásait. A motor légáramlása a motorház
Magyar
TOVÁBBI BIZTONSÁGI ELÓÍRÁSOK MINDEN MÜVE- LETRE
Kiegészítő általános biztonsági előírások Megugrás
Különös figyelemmel járjon el, ha sarkokon, éles peremeken stb. dolgozik. Kerülje a tartozék
A SAROKCSISZOLÓKRA VONATKOZÓ
■A csiszolókorongokat száraz helyen tárolja.
■Soha ne tegyen semmilyen tárgyat a korongokra.
■A csiszolókorongokat kizárólag csiszolásra szabad használni.
■A korongok tárolását és kezelését elővigyázatosan, a gyártó cég utasításai szerint kell végezni.
■Ellenőrizze, hogy a munkadarab / megmunkálandó felület kellő módon rögzítve legyen.
■Csak javasolt tartozékokat használjon.
Magyar
■Munka közben viseljen mindig védőszemüveget és fülvédőt.
■A korong alátét ill. a külső alátét külső átmérője meg kell hogy egyezzen.
■A sarokcsiszolót két kézzel szilárdan fogva használja.
MÜSZAKI ADATOK
Típus EAG750RS EAG750RB
| Korong átmérője | 115 mm (4.5 in) | 125 mm (5 in) |
| Vastagság 6 mm | 6 mm | |
| Feszültség | 230 V - 240 V ~50 Hz | 230 V - 240 V ~50 Hz |
| Bemenet 750 W | 750 W | |
| Tengely csavarmenet | M14 | M14 |
| Névleges fordulatszám | 11,000 min-1 | 11,000 min-1 |
| Teljes hossz | 310 mm 310 mm | |