EAG750RS - Malūnas RYOBI - Nemokama naudojimo instrukcija
Raskite įrenginio instrukciją nemokamai EAG750RS RYOBI PDF formatu.
Dažnai užduodami klausimai - EAG750RS RYOBI
Naudotojų klausimai apie EAG750RS RYOBI
0 klausimas apie šį prietaisą. Atsakykite į tas, kurias žinote, arba užduokite savo.
Užduokite naują klausimą apie šį prietaisą
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA EAG750RS RYOBI
■Izmantojiet tikai ieteiktos piederumus.
- Šlifavimo diskas
- Disko apsauginis gaubtas
- Pagalbinė rankena
- Ašies užrakinimo mygtukas
- Jungiklis
- Disko antbriaunis
- Suspaudimo veržlé
- Varomasis velenas
- Veržliaraktis
- Disko apsauginio gaubto užrakinimo svirtis
- ljungto įrankio indikatorius
■ Nenaudokite elektrinio įrankio šalia degių medžiagų. Kibirkštys gali šias medžiagas uždegti.
Lietuviškai
DAUGIAU SAUGOS INSTRUKCIJOS ATLIEKANT VI- SAS OPERACIJAS
Toliau pateikiamos saugos instrukcijos, susijusios su įvairias įspėjimais dėl atgalinio smūgio
Rankų niekada nedėkite šalia besisukančio įrankio priedo. Priedas gali atšokti atgal į Jūsų ranką.
SPECIALIOS SAUGOS TAISYKLÈS
■ Patikrinkite, ar disko šlifavimo disko matmenys atitinka šlifuoklj ir diskas telpa ant ašies.
■Šlifavimo diskus būtina laikyti sausoje vietoje.
■ Nelaikykite jokių daiktų virš šlifavimo diskų.
■ Šlifavimo diskus galima naudoti tik šlifavimo darbams.
■ Patikrinkite, ar diskas pritvirtintas, laikantis šios instrukcijos nurodymų.
■ Patikrinkite, kad ruošinys būtų tinkamai paremtas.
■Naudokite tik rekomenduojamas papildomas detales.
■ Visada dévěkite apsauginius akinius ir ausų apsaugą.
■ Jungės ir spaustuvo išorinis skersmuo turi būti vienodas.
■Dirbdami, tvirtai laikykite įrankį abiejomis rankomis.
TECHNINIAI REIKALAVIMAI
| Modelis EAG750RS | EAG750RB | |
| Disko skersmuo | 115 mm (4.5 in) | 125 mm (5 in) |
| Storumas | 6 mm | 6 mm |
| Itampa | 230 V - 240 V ~ 50 Hz | 230 V - 240 V ~ 50 Hz |
| Ivestis | 750 W | 750 W |
| Veleno sriegis | M14 | M14 |
Lietuviškai
Nominalus greitis 11,000 min ^-1 11,000 min ^-1
Visas ilgis 310 mm 310 mm