RYOBI EAG750RS - Jahvataja
EAG750RS - Jahvataja RYOBI - Tasuta kasutusjuhend
Leidke seadme juhend tasuta EAG750RS RYOBI PDF-formaadis.
📄 109 lehekülge Eesti ET Laadi alla 💬 AI küsimus ⚙️ Specif.
Notice RYOBI EAG750RS - page 77
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
SKIP
Korduma kippuvad küsimused - EAG750RS RYOBI
Kasutajate küsimused teemal EAG750RS RYOBI
0 küsimus selle seadme kohta. Vastake nendele, mida teate, või esitage oma.
Esita uus küsimus selle seadme kohta
Veel pole küsimusi. Olge esimene, kes küsib.
KASUTUSJUHEND EAG750RS RYOBI
Upozorenje! Neophodno je da pročitate ove upute prije uporabe ovog uređaja.
Pomembno! Pred uporabo tega stroja, obvezno preberite navodila iz tega priročnika.
MÄRKUS: See hoiatus ei kehti nende tööriistadele
Eesti
kohta, mis on spetsiaalselt välja töötatud jahutussüsteemiga kasutamiseks.
TÄIENDAVAD ÜLDISED OHUTUSJUHISED TAGASILÖÖGIGA SEOTUD OPERATSIOONIDELE JA VASTAVAD HOIATUSED
OHUTUSE ERINÕUDED
■Kontrollige, et lihvkettale märgitud lubatud kiirus on suurem või võrdne kui tööriista nimikiirus.
■Veenduge, et lihvketta mõõtmed tööriistaga kokku sobivad ja ketta ava spindlile sobib.
■Lihvkettaid tuleb hoida kuivas kohas.
- Ärge ladustage mingeid esemeid lihvketaste peale.
■Lihvkettaid ei tohi kasutada muudeks töödeks peale lihvimise.
■Lihvkettaid tuleb hoida ja käsitseda ettevaatlikult vastavuses tootja juhistele.
■Veenduge, et ketas on tööriistale paigaldatud vastavalt käesolevale kasutusjuhendile.
- Ärge kasutage suurema avaga lihvketta kinnitamiseks täiendavaid sobituspukse või üleminekudetaile.
■Kontrollige, et toorik oleks nõuetekohaselt toestatud.
■ Kasutage ainult soovitatud tarvikuid.
■Veenduge, et tekkivad sädemed ei oleks ohtlikud, näiteks ei taba inimesi või ei süüta põlevaineid.
■ Kasutage alati kaitseprille ja kuulmiskaitseid.
■Kasutage vajaduse korral ka muid isikukaitsevahendeid, näiteks töökindaid, kaitsepõlle ja kiivrit.
-Äärik ja survemutter peavad olema sama välisläbimõõduga.
■Haarake töötamisel tööriistast mölema käega.
TEHNILISED ANDMED
Mudeli tähis: EAG750RS EAG750RB
Ketta läbimõõt 115 mm (4.5 in) 125 mm (5 in)
Paksus 6 mm 6 mm
Eesti
Pinge230 V - 240 V ~230 V - 240 V ~
50 Hz50 Hz
Vooluvörk 750 W 750 W
Spindli keere M14 M14
Nimikiirus 11,000 -1 min 11,000 min ^-1
Gabariitpikkus 310 mm 310 mm