RYOBI EAG750RS - Kvern
EAG750RS - Kvern RYOBI - Gratis bruksanvisning og manual
Finn enhetens veiledning gratis EAG750RS RYOBI i PDF-format.
📄 109 sider Norsk NO Last ned 💬 AI-spørsmål ⚙️ Specif.
Notice RYOBI EAG750RS - page 45
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
SKIP
Ofte stilte spørsmål - EAG750RS RYOBI
Brukerspørsmål om EAG750RS RYOBI
0 spørsmål om dette apparatet. Svar på dem du kjenner, eller still ditt eget.
Still et nytt spørsmål om dette apparatet
E-posten forblir privat: den brukes kun til å varsle deg hvis noen svarer på spørsmålet ditt.
Ingen spørsmål ennå. Vær den første til å stille et.
BRUKSANVISNING EAG750RS RYOBI
■Bruk ikke verktøyet i nærheten av brannfarlige produkter. Gnister kan sette fyr i dem.
Norsk
YTTERLIGERE SIKKERHETSINSTRUKSJONER FOR ALLE OPERASJONER
Almenne tilleggssikkerhetsforskrifter Tilbakeslag
SPESIELLE SIKKERHETSREGLER
■Slipeskivene skal ryddes bort på et tørt sted.
■Ikke legg noen gjenstand på slipeskivene.
■Slipeskivene skal ikke brukes til andre formål enn slipeoppgaver.
■Slipeskivene skal ryddes og håndteres forsiktig, i samsvar med fabrikantens instruksjoner.
■Se etter at spiveskiven er montert i samsvar med instruksjonene i denne bruksanvisningen.
■Se etter at arbeidsstykket er skikkelig fastspent.
■Bruk bare anbefalt tilbehør.
■Bruk alltid beskyttelsesbriller og hørselsvern.
■Om nødvendig, bruk andre verneutstyr som hansker, forkle eller hjelm.
■Slipeskivens sidestykke og ytre sidestykke må ha samme diameter.
■Når du bruker verktøyet, hold godt i det med begge hender.
SPESIFIKASJONER
Modell EAG750RS EAG750RB
Slipeskivens
diameter
115 mm (4.5 in) 125 mm (5 in)
Tykkelse 6 mm 6 mm
Norsk
Spenning230 V - 240 V ~230 V - 240 V ~
50 Hz50 Hz
Input 750 W 750 W
Spindelgjenge M14 M14
Nominell hastighet11,000 min ^-1 11,000 min ^-1
Totallengde 310 mm 310 mm