EMS180RV - Hiomakone RYOBI - Ilmainen käyttöohje ja opas
Löydä laitteen käyttöohje ilmaiseksi EMS180RV RYOBI PDF-muodossa.
Käyttäjien kysymyksiä aiheesta EMS180RV RYOBI
0 kysymys tästä laitteesta. Vastaa tuntemiisi tai esitä omasi.
Esitä uusi kysymys tästä laitteesta
KÄYTTÖOHJE EMS180RV RYOBI
- Kännistys/sammutuskytkin
- Polynkeruusäiliö
- Nopeusvariaattori
- Jannitteen merkkivalo
- Kulmahontaluistin
- Tasohontaluistin arkki
- Hiomapaperi kulmahiontaan
- Vakio hiomapaperi
- Itsetarttuva luistin
- Kansi
- Sormilevyn
- Lukko
- Kuusioavain
- Pinti
HIOMAKONEITA KOSKEVAT ERITYISET TURVAOHJEET
Käytä aina suojalaseja ja polynaamaria hioessasi, erityisesti paan ylapuolella hioessasi.
Tämla laite ei sovi markahiontaan.
VAROITUS
VAROITUS
TEKNISET TIEDOT
| Jännite | 230 V - 240 V ~ 50 Hz |
| Teho | 180 W |
| Pyörintänopeus | 6000-12000 min-1 |
| Hiontatason mitat | |
| Kulmiahontaluistin | 168 x 100 mm |
Tasohontaluistin 185 x 92 mm