RYOBI EMS180RV - Lihvimismasin
EMS180RV - Lihvimismasin RYOBI - Tasuta kasutusjuhend
Leidke seadme juhend tasuta EMS180RV RYOBI PDF-formaadis.
📄 143 lehekülge Eesti ET Laadi alla 💬 AI küsimus
Notice RYOBI EMS180RV - page 104
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Kasutajate küsimused teemal EMS180RV RYOBI
0 küsimus selle seadme kohta. Vastake nendele, mida teate, või esitage oma.
Esita uus küsimus selle seadme kohta
Veel pole küsimusi. Olge esimene, kes küsib.
KASUTUSJUHEND EMS180RV RYOBI
  1. "Sisse/välja" - lüliti
  2. Tolmukogumiskarp
  3. Käigukiruse valits
  4. Toiteoleku mārgutuli
  5. Kolmnurkne taldmik
  6. Lihvpaberi alusplaat
  7. Kolmnurkne lihvmise lihvpaber
  8. Mitteleepuv lihvpaber
  9. Takjastüpi kiiruhendustaldmik
  10. Kate
  11. Nurgataldmik
  12. Lukk
  13. Kuuskantvöti
  14. Paberiklemm
LIHVMASINA ERIOHUTUSJUHISED
  • Kasutage toötamisel alati kaitseprille ja tolmumaski - eriti tähtis on see lihvmisel pea kohal.
    Masin ei ole ette nähtud marglihvmiseks.
RYOBI EMS180RV - LIHVMASINA ERIOHUTUSJUHISED - 1
HOIATUS
Ärge visake lihvmistolmu tulle, sest tolmpueenosakesed voivad plahvatada.
RYOBI EMS180RV - HOIATUS - 1
HOIATUS
TEHNILISED ANDMED
Pinge 230V-240V\~50Hz
Vöimsus 180 W
Orbitaal-ponrlemiskiirus 6000-12000 min
Lihvimistaldmiku mōōtmed
Kolmnrkne taldmk 168 x 100 mm
Lihvpaberialusplaat 185× 92mm