RYOBI EMS180RV - šlifuoklis
EMS180RV - šlifuoklis RYOBI - Nemokama naudojimo instrukcija
Raskite įrenginio instrukciją nemokamai EMS180RV RYOBI PDF formatu.
📄 143 puslapiai Lietuvių LT Atsisiųsti 💬 AI klausimas
Notice RYOBI EMS180RV - page 99
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Naudotojų klausimai apie EMS180RV RYOBI
0 klausimas apie šį prietaisą. Atsakykite į tas, kurias žinote, arba užduokite savo.
Užduokite naują klausimą apie šį prietaisą
Klausimų dar nėra. Būkite pirmas, kuris paklaus.
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA EMS180RV RYOBI
Prietaias netinkamas šlifavimui dregnuoju budu.
RYOBI EMS180RV - 1
ISPEJIMAS
RYOBI EMS180RV - ISPEJIMAS - 1
ISPEJIMAS
TECHNINIAI REIKALAVIMAI
Itampa 230V - 240V 50Hz
Galia 180 W
Orbitiné minuté 6000-12000 min-1
Pado dydis
Trikampis padas 168 x 100 mm
Popieriaus padas 185 x 92 mm