IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - Efekt makinesi
ERUPTION-1500 - Efekt makinesi IBIZA SOUND - Ücretsiz kullanım kılavuzu
Cihazın kılavuzunu ücretsiz bulun ERUPTION-1500 IBIZA SOUND PDF formatında.
📄 48 sayfa Türkçe TR İndir 💬 Yapay zeka sorusu
Notice IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - page 42
Dilinizi secin ve e-postanizi yazin: ozel olarak cevrilmis bir surum gondereceğiz.
Kullanıcıların soruları hakkında ERUPTION-1500 IBIZA SOUND
0 soru bu cihaz hakkında. Bildiklerinizi cevaplayın veya kendinizinki sorun.
Bu cihaz hakkında yeni bir soru sor
E-posta gizli kalır: yalnızca birinin sorunuza yanıt verdiğinde sizi bilgilendirmek için kullanılır.
Henüz soru yok. İlk soruyu siz sorun.
KULLANIM KILAVUZU ERUPTION-1500 IBIZA SOUND
TR - Kullanım Kilavuzu - s. 42
USER MANUAL
DİKKAT MUHAFAZAYI AÇMAYIN ÇARPMA TEHLİKESİ
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - DİKKAT MUHAFAZAYI AÇMAYIN ÇARPMA TEHLİKESİ - 1
İŞARETLERIN AÇIKLAMASI
CE standartlarının gereklerine uygun olarak
Ürün yalnızca iç mekanda kullanıma yöneliktir
GÜVENLIK ÖNERILERI
  • Mevcut voltajın bu kılavuzun sonunda belirtilenden daha yüksek olmadığından emin olun.
  • Bu cihazın yalnızca iç mekanlarda kullanılmasına izin verilmektedir.
  • Cihazı sallamayın. Takarken veya çalıştırırken kaba kuvvetten kaçının.
PAKET AÇMA TALIMATLARI
KARTONUN IÇERIĞI
1 adet ERUPTION-1500
1 adet alicili kablosuz uzaktan kumanda
1 adet kullanım kılavuzu
1 adet güç kablosu
ÖNEMLİ NOTLAR
  • Sis sıvısını doldurmadan önce lütfen cihazın fişini prizden çekin.
  • Sis makinesi yere monte edilmelidir. Üniteyi eğmek veya baş aşağı yerleştirmek yasaktır.
- Kullanımdan sonra sis makinesini kapatın ve fişini elektrik prizinden çekin.
- Kişilere doğrudan doğruya sıkılması yasaktır. Yanıcı ve patlayıcı nesnelerden uzak tutunuz.
- Sis spreyi çok sıcaktır, kullanırken lütfen en az 5 metre mesafeyi koruyun
- Kullanım sırasında sis makinesinin yüzeyine dokunmayın çünkü gövde 40-80°C'ye ulaşacaktır.
GÖRÜNTÜLEMEK
Düğme fonksiyonları:
MENÜ: Sonraki sayfaya gitmek için basın. Çalışma modundaysanız, moddan çıkmak için basın.
▲ YUKARI: Değeri artırın
▼ AŞAĞI: Değeri azalt
ENTER: Değeri onaylayın ve çıkın
BIR SINYAL KABLOSUNUN BAĞLANTISI
Ana ünitenin çıkışı ile köle ünitenin girişi arasındaki bağlantı 3 pinli bir XLR kablosuyla yapılmalıdır. Kontrolörün DMX çıkışından gelen sinyal kablosunu ana ünitenin DMX IN soketine bağlayın, ardından ana ünitenin DMX OUT soketini köle ünitenin DMX IN soketine bağlayın, vb. tüm köleleri bağlayana kadar. Son konektörü son makinenin girişine takın. (Not: her kablonun çekirdek çapı en az 0,5 mm olmalı, çift çekirdekli ekranlı kablo kullanılmalıdır).
Not: 3 pinli XLR kablosunun iç tellerinin birbirine veya konnektöre temas etmediğinden emin olun.
Zincirin son ünitesinin çıkışında bir DMX sinyal sonlandırıcı önerilir. Bir DMX sonlandırıcı, XLR konnektörünün 2. ve 3. pinleri arasında 120 Ω'luk bir direnç bulunan bir XLR konnektörüdür
OPERASYON
Kontrol paneli çalışması
MAKINE SICAKLIK AYARI:
DMX ADRES AYARI VE KANAL TABLOSU:
DMX TABLOSU:
Kanal Değeri İçerik
CH1 0-255 Sislenmeye başlayın
CH2 0-255 Kırmızı LED karartma
CH3 0-255 Yeşil LED karartma
CH4 0-255 Mavi LED karartma
CH5 0-255 LED flaş
CH6 0-255 LED renk atlaması
CH7 0-255 LED renk kademeli değişimi
UZAKTAN KUMANDA ÇALIŞTIRMA
Makinenin yan panelindeki KABLOSUZ UZAKTAN KUMANDA soketine, verilen alicıyı takın.
Ürünle birlikte verilen kablosuz uzaktan kumandanın üzerindeki düğmelerin işlevleri şunlardır:
R: Kırmızı LED kontrolü
G: Yeşil LED kontrolü
B: Mavi LED kontrolü
SIS: Sis oluşmaya başladı
UZAKTAN KUMANDADAKİ PİLİN TAKILMASI
Kablosuz uzaktan kumandayı düz bir yüzeye, yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirin.
Pil bölmesini açmak için bölme kapağını ok yönünde itin.
Eski pili çıkarın ve yenisini (23A 12V alkalın) doğru kutuplara sahip olacak şekilde takın.
Pil bölmesini yavaşça kaydırarak kapatın. Otomatik olarak kilitlenir.
PİLLER İÇİN ÖNERİLER
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - PİLLER İÇİN ÖNERİLER - 1
Pilleri güneş ışığı, ateş ve benzeri aşırı ısı kaynaklarından uzak tutun.
OTOMATIK KAPANMA FONKSIYONU:
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - OTOMATIK KAPANMA FONKSIYONU: - 1
text_image F365
MENUENTER
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - OTOMATIK KAPANMA FONKSIYONU: - 2
ÜRÜNÜN TEMİZLİĞİ VE KULLANIM SIKLIĞI
Sis makinenizi iyi durumda tutabilmek için lütfen periyodik olarak temizleyin.
ısınmadan önce nozulu çıkarın. Temizlemek ve temiz tutmak için sirke kullanın
DIĞER TALIMATLAR :
Lütfen temizlik için kuru bir bez kullanın, makineyi saklamadan önce iyice temizleyin.
ÖZELLIKLER
Voltaj220V-240V~ 50/60Hz
Güç1500W
Sigorta8A
Isınma süresi5-6 dakika
Maksimum sürekli çalışma süresi8-15 saniye
Maksimum püskürtme yüksekliğiYaklaşık 6-8m
Sis çıkışıYaklaşık 900m3/dak
LED kaynağı24 x 3W RGB
Uzaktan kumanda piliAlkali E23A / 12V
Kanallar7CH
Tank kapasitesi2.3L
Ağırlık6.7Kg
Boyutlar410 x 350 x 205 mm