IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - Effectenmachine
ERUPTION-1500 - Effectenmachine IBIZA SOUND - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis ERUPTION-1500 IBIZA SOUND in PDF-formaat.
📄 48 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - page 14
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over ERUPTION-1500 IBIZA SOUND
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING ERUPTION-1500 IBIZA SOUND
NL - Handleiding - p. 14
• 1 ERUPTION-1500
- 1 draadloze afstandsbediening met ontvanger
- 1 handleiding
• 1 voedingskabel
VERKLARING VAN DE TEKENS
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 1
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 2
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 3
Het apparaat voldoet aan de CE-normen
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 4
Alleen voor gebruik binnenshuis
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 5
Minimale afstand tussen het apparaat en andere objecten
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 6
Elektrische veiligheidsklasse I - alleen op een stopcontact met randaarde aansluiten
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - VERKLARING VAN DE TEKENS - 7
LET OP NIET DE BEHUIZING OPENEN GEVAAR VOOR ELECTRISCHE SCHOKKEN
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - LET OP NIET DE BEHUIZING OPENEN GEVAAR VOOR ELECTRISCHE SCHOKKEN - 1
VEILIGHEIDSAANBEVELINGEN
  • Allen voor gebruik binnenshuis.
  • Niet het toestel schudden. Geen overmatige kracht bij de installatie of de bediening gebruiken.
explosieve voorwerpen in een afstand van 5 meters.
WAARSCHUWINGEN
  • Verwijder het stopcontact alvorens U rookfluid in de tank vult.
  • Naar gebruik stekker uittrekken
  • Nooit direct op mensen spuiten. Uit de buurt van vuur houden.
FUNCTIE VAN DE TOETSEN BENEDEN DE DISPLAY:
▲ UP: Verhoog de waarde, of stel de timer in
▼ DOWN: verlaag de waarde
ENTER: Instelling bevestigen en verlaten.
AANSLUITING VAN EEN SIGNAALKABEL
Gebruik een 3-pin XLR kabel om de uitgangsconnector van de DMX controller op de ingang van het lichteffect aan te sluiten. Sluit de DMX OUT connector van het apparaat op de DMX IN connector van het volgende apparaat aan, enz. tot het laatste toestel. De doorsnede van de kabel moet tenminste 0,5mm bedragen. Gebruik kabel met individuele afscherming van iedere ader
Een DMX signaal afsluitweerstand moet aan de uitgang van het laatste toestel aangesloten worden. Een DMX afsluitweerstand is een XLR connector met een 120 ohm weerstand tussen pin 2 et 3.
WERKING
Bediening via het controle paneel
INSTELLING VAN DE TEMPERATUUR:
INSTELLING VAN DE DMX ADRES EN KANAAL TABEL:
Wanneer "F" wordt weergegeven, drukt u op de Menu-knop om "d001" te selecteren. Druk vervolgens op de UP/DOWN-knop om het adres van d001-d512 in te stellen.
DMX TABEL:
Kanaal Warde Omschrijving
CH1 0-255 Mist produceren
CH2 0-255 Rode LED-dimmer
CH3 0-255 Groene LED-dimmer
CH4 0-255 Blauwe LED-dimmer
CH5 0-255 LED-stroboscoop
CH6 0-255 LED kleur sprong
CH7 0-255 Geleidelijke verandering van LED-kleur
AFSTANDSBEDIENING
De knoppen op de meegeleverde draadloze afstandsbediening hebben de volgende functies:
  • Plaats de afstandsbediening met de voorkant naar beneden op een vlak oppervlak.
  • Duw het compartimentdeksel in de richting van de pijl en schuif het batterijvak open.
  • Verwijder de oude batterij en plaats de nieuwe (23A 12V) met de juiste poling.
  • Schuif het batterijvak voorzichtig dicht. Het vergrendelt automatisch.
ADVIES VOOR BATTERIJEN IN DE AFSTANDSBEDIENING
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - ADVIES VOOR BATTERIJEN IN DE AFSTANDSBEDIENING - 1
WAARSCHUWINGEN VOOR HET GEBRUIK VAN BATTERIJEN
Houd nieuwe en oude batterijen buiten het bereik van kinderen.
AUTOMATISCHE UITSCHAKELFUNCTIE:
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - AUTOMATISCHE UITSCHAKELFUNCTIE: - 1
text_image F365 MENUENTER
REINIGING
Reinig de rookmachine om beschadiging van onderdelen te vermijden.
  • Gebruik alleen zuivere rook vloeistof. Sluit de vloeistoffles goed naar gebruik.
ANDERE INSTRUCTIES :
  • Reinig de machine met een droge doek. Maak de machine grondig schoon voordat u deze opbergt!
SPECIFICATIES
Voeding 220V-240V\~50/60Hz
Vermogen 1500W
Zekering 8A
Opwarmtijd 5-6 minuten
Maximale continue bedrijfstijd 8-15 seconden
Max. sproeihoogte ca. 6-8m
Mistvolume ca 900m³/min
LED lichtbron.... 24 x 3W RGB
Batterij in de afstandsbediening .... Alkaline E23A / 12V
Kanalen....7
Tank inhoud....2.3L
Gewicht 6.7Kg
Afmetingen 410 x 350 x 205mm