IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - Maszyna efektów
ERUPTION-1500 - Maszyna efektów IBIZA SOUND - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia ERUPTION-1500 IBIZA SOUND w formacie PDF.
📄 48 strony Polski PL Pobierz 💬 Pytanie AI
Notice IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - page 38
Prosze wybrac swoj jezyk i podac email: wyslemy specjalnie przetlumaczona wersje.
Pytania użytkowników dotyczące ERUPTION-1500 IBIZA SOUND
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
E-mail pozostaje prywatny: służy tylko do powiadamiania Cię, jeśli ktoś odpowie na Twoje pytanie.
Brak pytań. Zadaj pierwsze pytanie.
INSTRUKCJA OBSŁUGI ERUPTION-1500 IBIZA SOUND
PL - Instrukcja obsługi - str. 38
Piorun w trójkącie zwraca uwagę na zagrożenie fizyczne (np. na skutek porażenia prądem).
⚠️ Wykrzyknik w trójkącie oznacza ryzyko związane z obsługą lub użytkowaniem urządzenia.
CE Zgodny z wymaganiami normy CE
Używaj wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych
Urządzenie klasy I: Podłączać wyłącznie do uziemionego gniazdka
Minimalna odległość pomiędzy urządzeniem a innymi obiektami
ZALECENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
  • Upewnij się, że dostępne napięcie nie jest wyższe niż podane na końcu instrukcji.
  • Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń.
  • Nie potrząsaj urządzeniem. Unikaj brutalnej siły podczas instalacji lub obsługi.
ODŁĄCZ URZĄDZENIE: Gniazdo zasilania musi być zainstalowane w pobliżu urządzenia i łatwo dostępne.
INSTRUKCJE ROZPAKOWYWANIA
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
1 szt. ERUPCJA-1500
1 szt. bezprzewodowy pilot z odbiornikiem
1 szt. instrukcja obsługi
1 szt. kabla zasilającego
WAŻNE UWAGI
  • Przed napełnieniem urządzenia płynem mgłowym należy odłączyć je od sieci.
  • Po użyciu wyłącz maszynę do wytwarzania mgły i odłącz ją od sieci.
WYŚWIETLACZ
Funkcje przycisków:
▲ W GÓRE: Zwiększ wartość
▼ W DÓŁ: Zmniejsz wartość
ENTER: Potwierdź wartość i wyjdź
PODŁACZENIE KABLA SYGNAŁOWEGO
Połączenie między wyjściem jednostki głównej a wejściem jednostki podrzędnej musi być wykonane za pomocą 3-pinowego kabla XLR. Podłącz kabel sygnałowy z wyjścia DMX kontrolera do gniazda DMX IN jednostki głównej, a następnie podłącz gniazdo DMX OUT jednostki głównej do gniazda DMX IN jednostki podrzędnej itd., aż podłączysz wszystkie jednostki podrzędne. Włóż ostatnie złącze do wejścia ostatniej maszyny. (Uwaga: średnica rdzenia każdego kabla powinna wynosić co najmniej 0,5 mm, należy używać dwużyłowego kabla ekranowane-go).
Zaleca się zastosowanie terminatora sygnału DMX na wyjściu ostatniej jednostki łańcucha. Terminator DMX to złącze XLR z rezystorem 120 Ω między pinem 2 a pinem 3 złącza XLR.
DZIAŁANIE
Obsługa panelu sterowania
USTAWIENIE TEMPERATURY MASZYNY:
USTAWIENIA ADRESU DMX I TABELA KANAŁÓW:
Gdy wyświetli się „F”, naciśnij przycisk Menu, aby wybrać „d001”. Następnie naciśnij przycisk UP /DOWN, aby ustawić adres od d001 do d512.
TABELA DMX:
Wartość kanału Treść
CH1 0-255 Rozpoczęcie zamgławiania
CH2 0-255 Czerwona dioda LED ściemniająca
CH3 0-255 Zielona dioda LED ściemniająca
CH4 0-255 Niebieska dioda LED z funkcjąściemniania
CH5 0-255 LED stroboskop
CH6 0-255 LED skok kolorów
CH7 0-255 LED stopniowa zmiana koloru
ZDALNE STEROWANIE OBSŁUGA
Przyciski na dołączonym pilocie bezprzewodowym mają następujące funkcje:
R: Czerwona dioda LED kontrolna
G: Zielona dioda LED kontrolna
B: Sterowanie niebieską diodą LED
MGŁA: Zaczyna się mjła
INSTALOWANIE BATERII W PILOCIE
Położ pilota bezprzewodowego ekranem do dołu na płaskiej powierzchni.
Aby otworzyć komorę baterii, przesuń pokrywę komory w kierunku wskazanym strzałką.
Wyjmij starą baterię i zamontuj nową (alkaliczną 23 A 12 V) z zachowaniem prawidłowej biegunowości.
Delikatnie przesuń komorę baterii, aby ją zamknąć. Zablokuje się automatycznie.
ZALECENIA DOTYCZACE AKUMULATORA
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - ZALECENIA DOTYCZACE AKUMULATORA - 1
Trzymaj baterie z dala od nadmiernych źródeł ciepła, takich jak światło słoneczne, ogień itp.
korozja.
UWAGA: Nieprawidłowa wymiana baterii grozi eksplozją. Wymień tylko na ten sam lub równoważny typ.
FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZANIA:
IBIZA SOUND ERUPTION-1500 - FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZANIA: - 1
text_image F365
MENUENTER
CZESTOTLIWOŚĆ CZYSZCZENIA I UŻYTKOWANIA PRODUKTU
Aby utrzymać maszynę do wytwarzania mgły w dobrym stanie, należy ją okresowo czyścić.
INNE INSTRUKCJE:
SPECYFIKACJE
Napięcie 220V-240V\~50/60Hz
Moc 1500W
Bezpiecznik 8A
Czas rozgrzewki 5-6 minut
Maksymalny czas pracy ciągłej 8-15 sekund
Maksymalna wysokość oprysku: ...... ok. 6-8 m
Wydajność mgły ...... ok. 900m3/min
Zródło LED 24 x 3W RGB
Bateria do pilota Alkaliczna ....E23A / 12V
Kanały 7CH
Pojemność zbiornika 2,3 l
Waga 6,7 kg
Wymiary 410 x 350 x 205 mm