SLK12A-TWS - Głośnik IBIZA SOUND - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia SLK12A-TWS IBIZA SOUND w formacie PDF.
Pytania użytkowników dotyczące SLK12A-TWS IBIZA SOUND
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
INSTRUKCJA OBSŁUGI SLK12A-TWS IBIZA SOUND
PL - Instrukcja obsługi - str. 43
Ochrona klasy I wymaga uziemienia
- Przeczytaj uważnie instrukcję i zachowaj ją na przyszłość.
- Urządzenie należy podłączyć do źródła zasilania wyłącznie opisanego typu.
- Odłącz urządzenie od gniazdka ściennego, jeśli nie będzie ono używane przez dłuższy czas.
- Nie umieszczaj na urządzeniu jako źródła otwartego ognia, np. zapalonych świecie.
- Nie używaj urządzenia w klimacie tropikalnym. Do użytku wyłącznie w klimacie umiarkowanym.
- Urządzenie nie może być narażone na silne wibracje ani duże obciążenia mechaniczne.
- Aby uniknąć obrażeń lub upadków, podnoś urządzenie wyłącznie za pomocą dostarczonego uchwytu.
- Aby uniknąć obrażeń lub upadków, nie używaj produktu jako siedzenia.
- Aby uniknąć utraty słuchu, nie narażaj się na wysoki poziom głośności przez dłuższy czas.
SONIC GUARD
DZIAŁANIE
Przed włączeniem urządzenia należy zmniejszyć głośność do minimum.
Podłączyć dostarczony przewód sieciowy do gniazda wejściowego AC z tyłu. Należy upewnić się, że dostarczone napięcie sieciowe wynosi 220-240 V\~50 Hz/60 Hz. Przełącznik I/O na tylnym panelu należy ustawić w pozycji „I”. Przełącznik i niebieska dioda LED na przednim panelu zaświecą się. Włóż kartę SD lub pamięć USB do odpowiedniego gniazda. Zaświeci się wyświetlacz LCD. Dokonaj ustawień zgodnie ze swoimi wymaganiami za pomocą elementów sterujących na tylnym panelu lub dostarczonego pilota.
ODTWARZANIE MUZYKI MP3/WMA
- Włącz zasilanie. Zaświeci się wskaźnik LED (19).
- Włóż pamięć USB (2) lub kartę SD (3) do odpowiedniego wejścia
- Wybierz USB za pomocą przycisku MODE (4)
- Wybierz tytuł za pomocą przycisków ◀ lub ▶ (6) i naciśnij ▶|| (8)
ABY ODTWARZAĆ MUZYKĘ LINE IN
- Włóż wtyczkę RCA do gniazd LINE IN (17) lub wtyczkę jack do wejść LINE/MIC (16).
- Wyreguluj głośność (10)
WEJŚCIA MIC
Jeśli podłączysz jeden lub dwa mikrofony do wejść MIC (16), ustaw przełącznik wyboru (15) na MIC.
Steruj głośnością mikrofonu za pomocą regulatora głośności (10).
FUNKCJA REC
KORZYSTANIE Z FUNKCJI BLUETOOTH
- Naciskaj przycisk MODE, aż wyświetli się BLUETOOTH. Funkcja BLUETOOTH jest teraz aktywowana.
- Aktywuj funkcję Bluetooth na smartfonie lub innym tablecie.
- Produkt pojawi się pod nazwą « IBIZA-PORT » i będzie gotowy do podłączenia do sprzętu.
FUNKCJA TWS
Włącz oba głośniki i naciśnij przycisk MODE, aby przełączyć oba głośniki w tryb Bluetooth.
Przytrzymaj przycisk TWS na jednym z głośników (głośniku głównym) przez 3 sekundy.
- Po kilku sekundach jeden głośnik będzie prawym kanałem, a drugi lewym.
ELEMENTY STERUJACE NA TYLNYM PANELU
- Wyświetlacz
- Port USB
- Gniazdo SD
- TRYB: Przełączanie między USB / LINE / BLUETOOTH
- EQ: Naciśnij, aby przełączać się między różnymi stylami muzycznymi
- Poprzedni/następny/regulacja głośności
- Tryb TWS/Powtarzanie
- NAGRYWANIE/Odtwarzanie nagranego pliku
- Odtwarzanie/Pauza
- Głośność mikrofonu
- Regulacja ECHO MIC
- Regulacja tonów wysokich
- Regulacja tonów niskich
- Regulacja głośności liniowej
- Wybór wejścia liniowego/mikrofonowego
- Wejścia mikrofonowe/liniowe
- Wejście liniowe
- Wyjście miksujące
- Wskaźnik zasilania: świeci się, gdy urządzenie jest włączone
- Przełącznik WŁ./WYŁ.
- Bezpiecznik
- Wejście sieciowe
PILOT
ON/OFF: Włącza i wyłącza odtwarzacz.
MODE: Naciskaj, aż wyświetli się żądany tryb.
MUTE: Wycisza lub wznawia głośność.
▶ Odtwórz/Pauza: Naciśnij, aby odtworzyć/wstrzymać/wznowić utwór na odtwarzaczu USB/SD.
REC: Naciśnij, aby rozpocząć/zakończyć nagrywanie, gdy podłączone jest urządzenie USB/SD.
◀: Powrót do poprzedniego utworu.
▶: Przejdź do następnego utworu.
REPEAT: Naciśnij, aby zmienić tryb powtarzania: jeden, wszystkie utwory, bez powtarzania.
VOL-: Zmniejsza głośność odtwarzacza multimedialnego.
VOL+: Zwiększa głośność odtwarzacza USB/SD
EQ: Wybierz spośród kilku trybów dźwięku (Rock, Pop, Jazz, Classic, Flat)
Przyciski numeryczne: Wybierz żądany utwór
Przycisk wyboru USB/SD: Po dokonaniu wyboru naciśnij ENTER w celu potwierdzenia.
text_image
OSTRZEŻENIE: Nie połykaj baterii. Niebezpieczeństwo oparzeń chemicznych.
PIELEGNACJA
SPECYFIKACJE
| MODEL SLK12A-TWS SLK15A-TWS | ||
| Zasilanie 220-240V~ 50/60Hz | 220-240V~ 50/60Hz | |
| Maksymalna moc 700W 800W | ||
| Głośnik niskotonowy 12" / 30cm 15" / 38cm | ||
| Zakres częstotliwości 40Hz - 20kHz | 35Hz - 20kHz | |