IBIZA SOUND SLK12A-TWS - Zvočnik
SLK12A-TWS - Zvočnik IBIZA SOUND - Brezplačna navodila za uporabo
Brezplačno poiščite navodila za napravo SLK12A-TWS IBIZA SOUND v formatu PDF.
📄 52 strani Slovenščina SL Prenesi 💬 Vprašanje AI
Notice IBIZA SOUND SLK12A-TWS - page 35
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Vprašanja uporabnikov o SLK12A-TWS IBIZA SOUND
0 vprašanje o tej napravi. Odgovorite na tiste, ki jih poznate, ali zastavite svoje.
Zastavite novo vprašanje o tej napravi
E-pošta ostaja zasebna: uporablja se samo za obveščanje, če nekdo odgovori na vaše vprašanje.
Še ni vprašanj. Bodite prvi, ki postavi vprašanje.
NAVODILA ZA UPORABO SLK12A-TWS IBIZA SOUND
SI - Navodila za uporabo - str. 35
SE - Bruksanvisning - sid. 39
  • Prosimo, da preberete priročnik previdno in ga shranite za poznejšo uporabo.
- Aparat ne sme biti izpostavljen ekstremnim temperaturam (<5°C /> 35°C) v obratovanju.
- Aparat ne sme biti predmet močnih vibracij ali težko mehansko obremenitvijo.
• Vedno potegnite električni vtič iz vtičnice:
-Pred čiščenjem aparata
-Če je nevihta
-Če ne boste uporabljali aparata za dolgo časa (več kot 1 teden)
- Ne puščajte jo brez nadzora, medtem ko naprava to deluje.
- Ne postavljajte v bližini odprtega ognja, kot so sveče...
- Napravo uporabljajte samo v zmernem podnebju, ki niso v tropskem okolju.
SONIC GUARD
DELOVANJE
Pred vklopom enote, zmanjšajte glasnost na minimum.
Priključite priloženi omrežni kabel v vhodni priključek AV na zadnji strani. Prepričajte se, da je na voljo omrežna napetost 220-240V \~ 50Hz/60Hz. Stikalo na hrbtni strain preklopite na "I" (ON) in modro LED na sprednji plošči zasveti. Vstavite kartico SD ali USB ključ v ustrezno režo.LCD zasveti. Naredite nastavitve glede na vaše potrebe s stikali na hrbtni strani ali na priloženem daljinskem upravljalniku.
PREDVAJANJE MP3/WMA GLASBE
  1. Preklopite vir moči na ON. Indikator LED (19) sveti.
  2. V ustrezen vhod vstavite USB ključ (2) ali SD kartico (3).
  3. Izberite USB preko gunba MODE (4).
  4. Izberite skladbo preko gumbov ◀ ali ▶ in pritisnite ▶ II (8)
PREDVAJANJE LINE IN GLASBE
  1. Vstavite RCA vtikač v LINE VHOD (17) ali vtičnico v vhode LINE/MIC (16).
  3. Prilagodite glasnost (10).
MIK. VHODI
Če priključite enega ali dva mikrofona na vhode MIC (16), nastavite izbirno stikalo (15) na MIC.
Nadzirajte glasnost mikrofona z regulatorjem glasnosti (10).
FUNKCIJA REC
BLUETOOTH FUNKCIJE
  1. Pritisnite gumb MODE, da se BLUETOOTH prikaže. Funkcija Bluetooth je aktivirana.
  2. Aktivirajte Bluetooth funkcijo na vašem pametnem telefonu ali tabličnem računalniku.
  3. Prikaže proizvod pod imenom "IBIZA-PORT" in je pripravljen za priključitev na vašo opremo.
TWS FUNKCIJE
  2. Držite gumb TWS na enem od zvočnikov (glavni zvočnik) pritisnjen nekaj sekund.
KONTROLE NA ZADNJI PLOŠČI
  1. Zaslon
  2. vrata USB
  3. SD vtičnica
  4. NAČIN: Kroženje med USB / LINE / BLUETOOTH
  5. EQ: Pritisnite za kroženje med različnimi glasbenimi slogi
  6. Prejšnji/naslednji/nadzor glasnosti
  7. TWS/način ponavljanja
  8. SNEMANJE/Predvajanje posnete datoteke
  9. Predvajaj/Premor
  10. Glasnost mikrofona
  11. Kontrola MIC ECHO
  12. Nadzor visokih tonov
  13. Nadzor nizkih tonov
  14. Nadzor glasnosti linije
  15. Izbirnik vhoda Line/Mic
  16. Mikrofonski/linijski vhodi
  17. Vrstni vnos
  18. Izhod mešanice
  19. Indikator napajanja: sveti, ko je enota vklopljena
  20. Stikalo za VKLOP/IZKLOP
  21. Varovalka
  22. Omrežni vhod
DALJINSKI UPRAVLJALNIK
ON / OFF: Gumb za vklop / izklop
MODE: Pritiskajte, dokler se ne prikaže želeni način delovanja
MUTE: Izklop zvoka
▶|| Predvajanje/pavza: Pritisnite za predvajanje skladbe, pritisnite za premor.
REC: Pritisnite za začetek, zaustavitev in predvajanje posnete datoteke
◄◄/CH-: nazaj na prejšnjo skladbo.
▶▶/CH+: Pojdi na naslednjo skladbo.
RPT: Ponovi eno/ponovi vse skladbe
TWS: Pritisnite za preklop enote v način združevanja TWS za povezavo z 2. omari-co SLK-A-BT
VOL-: Zmanjšajte glasnost
Vol+: poveča glasnost
EQ: izberite med več zvočnimi načini (Rock, Pop, Jazz, Classic, Flat)
Številčni gumbi: Pritisnite številko želene skladbe
ENTER: Ko ste izbrali, pritisnite ENTER za potrditev.
IBIZA SOUND SLK12A-TWS - DALJINSKI UPRAVLJALNIK - 1
text_image MODE MUTE ▶II SCAN REC CH- CH+ RPT TWS VOL- VOL+ EQ TRK 0 1 ENTER 2 3 4 5 6 7 8 9
PRIPOROČILA ZA BATERIJE
IBIZA SOUND SLK12A-TWS - PRIPOROČILA ZA BATERIJE - 1
Nove in stare baterije hranite izven dosega otrok.
ČIŠČENJE
TEHNIČNE LASTNOSTI
MODEL SLK12A-TWS SLK15A-TWS
Napajanje 220-240V~ 50/60Hz 220-240V~ 50/60Hz
Max. moč 700W 800W
Woofer 12" / 30cm 15" / 38cm
Frekvenčni razpon 40Hz - 20kHz 35Hz - 20kHz